[FOTO] DUNJKOVEC Mladi i stari uživali u Sportskom danu

Natjecali su se u gađanju gola nogom, gađanju čunjeva, nabacivanju kolutova, gumi košarci, pikadu te bacanju potkova, a najbolji u svakoj igri nagrađeni su medaljama.

Foto: mnovine.hr
Foto: mnovine.hr

Udruga žena Dunjkovec jučer je, na igralištu NK Međimurca organizirala Sportski dan.

Mladi te nešto stariji, natjecali su se u gađanju gola nogom, gađanju čunjeva, nabacivanju kolutova, gumi košarci, pikadu te bacanju potkova, a najbolji u svakoj igri nagrađeni su medaljama.

REZULTATI SPORTSKOG DANA U DUNJKOVCU:

Djeca

GAĐANJE GOLA NOGOM

Predškolci: 1. mjesto: Vito Cesar, 2. mjesto: Miša Novak, 3. mjesto: Ivona Vidović

1.-4. razred: 1. mjesto: Leona Hodak, 2. mjesto: Leon Smrtić, 3. mjesto: Petar Hodak

5.-8. razred: 1. mjesto: Marin Topolnjak, 2. mjesto: Lucija Martinović, 3. mjesto: Denis Vrbanec

GAĐANJE ČUNJEVA

Predškolci: 1. mjesto: Ivona Vidović, 2. mjesto: Sara Friščić, 3. mjesto: Vito Cesar

  1. – 4. razred: 1. mjesto: Petar Hodak, 2. mjesto: Leon Smrtić, 3. mjesto: Martin Kregar
  2. – 8. razred: 1. mjesto: Marin Topolnjak, 2. mjesto: Magdalena Novak, 3. mjesto: Denis Vrbanec

NABACIVANJE KOLUTOVA

Predškolci: 1. mjesto: Ivona Vidović, 2. mjesto: Sara Friščić, 3. mjesto: Marta Topolnjak

  1. – 4. razred: 1. mjesto: Petar Hodak, 2. mjesto: Leona Hodak, 3. mjesto: Olivera Trojok
  2. – 8. razred: 1. mjesto: Denis Vrbanec, 2. mjesto: Marin Topolnjak, 3. mjesto: Magdalena Novak

GUMI KOŠARKA

Predškolci: 1. mjesto: Marta Topolnjak, 2. mjesto: Sara Friščić, 3. mjesto: Lorena Kregar

  1. – 4. razred: 1. mjesto: Leona Hodak, 2. mjesto: Leon Smrtić, 3. mjesto:Petar Hodak
  2. – 8. razred: 1. mjesto: Denis Vrbanec, 2. mjesto: Mislav Štefulj, 3. mjesto: Magdalena Novak

ODRASLI – ŽENE I MUŠKARCI

GAĐANJE GOLA NOGOM:  1. mjesto: Stjepan Vrbanec, 2. mjesto: Zvonko Gašparlin, 3.mjesto: Zadravec Franjo

PIKADO: 1. mjesto: Mario Friščić, 2. mjesto: Nino Sudec, 3. mjesto: Franjo Zadravec

GAĐANJE ČUNJEVA: 1. mjesto: Nino Sudec, 2. mjesto: Marijan Branilović, 3. mjesto: Izabela Hodak

NABACIVANJE KOLUTOVA: 1. mjesto: Kristijan Novak, 2. mjesto: Ivan Pongrac, 3. mjesto: Radomir Treska

BACANJE POTKOVE: 1. mjesto: Ivo Turkalj, 2. mjesto: Biserka Ganzer, 3. mjesto: Vrbanec Stjepan