[FOTO] PRIJATELJSKE UTAKMICE Križevci i Reka u finalu, Borac preokrenuo Bjelovar, Bartolić donio pobjedu Herešinčanima

Na rasporedu je u Reki bio turnir, a odigralo se i nekoliko zasebnih prijateljskih dvoboja.

U sklopu priprema za nadolazeće prvenstvo u Reki su danas odigrane polufinalne utakmice turnira, a sastali su se Križevci i Tehnika, te Reka i Rudar iz Glogovca.

Prva utakmica između Križevaca i Tehnike odlučena je izvođenjem jedanaesteraca. Regularni dio susreta završio je rezultatom 3:3, a kad bolji izvođači jedanaesteraca pokazali su se Križevčani koji su izborili sutrašnji nastup u finalu, a tamo ih očekuje momčad domaćina, Reka, koja je s 3:1 bila bolja od Rudara iz Glogovca.

Utakmica za treće mjesto počinje u 16.00 sati, a finale je na rasporedu u 18.00 sati.

U prijateljskom dvoboju danas su snage odmjerili i nogometaši Borca koji su na svome terenu dočekali momčad Bjelovara. Iako su Bjelovarčani poveli 0:1, domaćin je iz dva prekida okrenuo rezultat. Za 1:1 iz slobodnjaka je pogodio Oršić, da bi Balent iz najstrože kazne postavio konačnih 2:1.

Omladinac iz Herešina na svome je terenu dočekao đelekovečki Osvit koji je u ovom ogledu nastupio bez nekolicine prvotimaca, no to ne opravdava blijedu partiju koju su priuštili svojim navijačima koji su u većem broju potegnuli na ovaj susret. Prvo poluvrijeme bilo ja prava uspavanka, te se ništa konkretnije nije dogodilo ni pred jednim vratima. U drugi dio gosti su ušli puno odlučnije, no osim par bezopasnih pokušaja prema vratima domaćeg vratara nismo uspjeli vidjeti nešto ozbiljnije. Domaćin je svoju šansu dočekao desetak minuta prije kraja utakmice kada je Bartolić postavio konačnih 1:0.

Herešinčani sutra gostuju kod Bratstva iz Kunovca dok Đelekovčani imaju generalku u utorak, a povodom blagdana Velike Gospe u goste im stiže momčad Tehnike.