[FOTO] UTRKE UBRZANJA Koprivničanci donijeli pehare iz Slovenije

Nikšić i Majstorović na motorima osvojili prva mjesta,, Matijašić u kategoriji automobila drugi

Koprivničanci Kristijan Gregurić, Antonio Ferenčić i Mario Matijašić proteklog su se vikenda natjecali na street race natjecanju u Sloveniji.

Street race je zahvaljujući lokaciji u predivnom Slovenj Gradecu privukao velik broj natjecatelja, ali time i jaku konkurenciju u klasi u kojoj su se domaći dečki natjecali.

Nažalost već prilikom kvalifikacijskih vožnji zbog loše podloge i elevacije staze završili su u istoj vremenskoj kategoriji te su morali voziti u klasi 16 i to jedan protiv drugoga.

U prvom krugu ispao je Kristijan, dok su se u četvrtfinalu međusobno natjecali Antonio i Mario te je uz malo sreće pobjednu odnio Mario. Nastavio je niz do finalne utrke u kojoj je zbog lošeg starta izgubio. Osvojivši drugo mjesto, donio je Koprivnici još jedan vrijedan pehar.

U velikoj konkurenciji naši dečki Dominik Nikšić u klasi motocikala do 750ccm te Alen Majstorović u klasi iznad 750ccm respektabilnim vožnjama osvojili su prva mjesta.