PRVA HRL ŽENE Unatoč početnim problemima Podravka rutinski svladala Sesvečanke

Rukometašice Podravke Vegete upisale su jučer, u utorak, svoju desetu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu. U Koprivnici je gostovala ekipa Sesveta Agroproteinke, a konačni rezultat bio je 30:20 u korist domaćih.

U prvom dijelu Koprivničanke su se mučile više od očekivanog, no kada su stigle do vodstva, nisu ga ispuštale. Drugo poluvrijeme uvelike su odradile mlade igračice.

Karlovčan i Petika utakmicu 11. kola Prve HRL završile su s po šest pogodaka, dok su po dva manje dodale Dežić i Debelić. Kapitanović i Ećimović na vratima su skupile ukupno 13 obrana.

Loša vijest ozljeda je Toth koja je u 15. minuti morala izaći iz igre.

Već u subotu u 18 sati na rasporedu je dvoboj 12. kola, a Podravka će ponovno biti domaćin. U Koprivnicu stiže posljednjeplasirani Petason Vranjic. Bit će to ujedno i posljednja ovogodišnja utakmica Podravke. Stanka će trajati sve do 30. siječnja i osmine finala Kupa.

PRVA HRL ŽENE, 11. KOLO:

PODRAVKA VEGETA – SESVETE AGROPROTEINKA 30:20 (13:6)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 150. Suci: Igor Emanović i Zoran Mikić (Štivica). Nadzornik HRS-a: Miljenko Komerički (Kutina).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (8+0), Ećimović (5+0); Turk 3, Dežić 4(1), Karlovčan 6, Popović, Toth, Džono 1, Mrđen, Franušić 1, Vidak, Pavlović 3, T. Petika 6, Horvat 2, Debelić 4. TRENERICA: Snježana Petika.

SESVETE AGROPROTEINKA: L. Bešen (11+1), Lovrenčević (0+-); Glibanski, M. Bešen 2(1), Galetić 1, Rezić, Marić, Bikić, Vlajsović, Anđelić 10(1), Lisjak 2, Bošnjak 4, Peraica. TRENER: Vladimir Jelčić.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 2(1), Sesvete Agroproteinka 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Popović, Horvat), Sesvete Agroproteinka 8 minuta (Lisjak 2+2, Glibanski, Bošnjak).

IGRAČICA UTAKMICE: Korina Karlovčan (Podravka Vegeta).