VARAŽDIN U KOPRIVNICI Pobjeda Slavena Belupa, za Ivkovićevu momčad zaigrao i povratnik Delić

Varaždinci su poveli, ali Farmaceuti su preokrenuli rezultat.

Nogometaši Slavena Belupa // Foto: Luka Krušec

Nakon što su kod trenutačno vodećeg mađarskog prvoligaša Videotona odigrali bez pobjednika – 2:2, nogometaši koprivničkog Slavena Belupa danas, u utorak uoči nastavka prvenstva i utakmice s Rudešom (petak, 18 sati) odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu.

U Koprivnici je gostovao drugoligaš iz Varaždina, a Farmaceuti su slavili s 3:1. Utakmica se igrala 2×35 minuta.

Varaždinci su poveli već u 3. minuti pogotkom Mesarića, dok je momčad Tomislava Ivkovića izjednačila u 21. minuti golom Tatara.

U drugom dijelu susreta strijelac je za domaćina ponovno bio Tatar iz kaznenog udarca u 46. minuti, dok je na konačnih 3:1 povisio Kendeš nakon vrlo dobre asistencije Bogojevića nekoliko minuta prije kraja susreta.

Za Slaven Belupo je u ovoj utakmici nastup upisao i povratnik u klub Mateas Delić.

SLAVEN BELUPO: Blažević, Purić, Jovičić, Šarlija, Goda, Telushi, Arap, Dolček, Bogojević, Kenedeš, Tatar (još su igrali: Srbljinović, Hlevnjak, Delić,Mladen). Trener: Tomislav Ivković

VARAŽDIN: Gavranović, Kulenović, Jagačić, Senić, Sambolec, Sačer, Kolarić, Težak, Mesarić, Kovačević, Bamidele (još su igrali: Đurman, Jertec, Čelić, Jevtovski, Drožđek, Erić, Hranilović, Šimek). Trener: Mario Kovačević