A SADA ROSENBORG Dinamo razbio Ferencvaros i stigao na korak od Lige prvaka

Momčad Nenada Bjelice odigrala je fantastičnu utakmicu u Budimpešti...

Zagrebački Dinamo plasirao se u playoff Lige prvaka, a tamo će igrati protiv Rosenborga.

Norvežani su u u dvije utakmice nadigrali slovenski Maribor ukupnim rezultatom 6:2.

Dinamo je, pak, s ukupnih 5:1 izbacio mađarski Ferencvaros.

Modri su u Budimpešti slavili s velikih 4:0.

Dinamo je poveo u 16. minuti nakon sjajne akcije Olma i Ademija, nakon čega je kapetan Modrih zabio za vodstvo momčadi Nenada Bjelice.

Mađarske navijače dodatno je šokirao Petković u 47. minuti, nakon dodavanja Oršića. Bio je neumoljiv.

Sve je bilo riješeno kada zabija i Olmo u 55. minuti nakon kombinacije s Petkovićem.

Bilo je to jasno i prije isključenja Ćivića u 69. minuti. Udario je Petkovića laktom u glavu.

U 79. minuti strijelac je bio i Gojak. Prvo je iskušao udarac iz daljine Majer, golman odbija, ali Gojak je precizan.

U 90. minuti Petković je s 11 metara prebacio gol. Najstrožu kaznu iznudio je Oršić.

Dinamo je samljeo Mađare uz odlično navijanje više od 1000 BBB-ovaca.

Odlični Ademi, Moro, Olmo, Oršić, Livaković, Petković… Odlični svi.