AK KOPRIVNICA Članovi kluba sudjelovali na dvije utrke i ostvarili odlične rezultate

Prošle subote se na Bundeku održavao poznati i već sada popularni 3. Grawe noćni polumaraton.

Proteklog i ovog vikenda članovi AK Koprivnice sudjelovali su na dvije popularne utrke održane u Zagrebu i Donjoj Dubravi.

Prošle subote se na Bundeku održavao poznati i već sada popularni 3. Grawe noćni polumaraton. Sudjelovali su članovi iz AK Koprivnica: Dijana Radotović, Božo Šegović, Mirjana Hanžek, Sonja Rušak, Anita Iljkić, Marijela Šegović, Albert Rušak, Marina Matota, Katarina Brlošić, Natalija Slavinić, Narcisa Jembrek, Sonja Kovač- Mikulec, Estera Rac, Marina Markek, Lidija Šegović, Ivana Merc i Juraj Evačić.

Jučer, u subotu, u Donjoj Dubravi na farmi Muškatljin održana je 5. Cros utrka Kotoripska 15ica na kojoj su nastupili članovi kluba, a neki kući ponijeli medalje. Nastupili su: Albert Rušak koji je u kategoriji seniora osvojio 1. mjesto na utrci 3 kilometra, Leo Tilošanec koji je u kategoriji juniora osvojio 1. mjesto na utrci 3 kilometra, Božo Šegović, Sonja Rušak, Marina Matota, Romano Šegović, Marijela Šegović, Sonja Kovač-Mikulec i Ksenija Vitelić.