AKTIVAN PRIJELAZNI ROK Tomislav Radnik doveo čak pet vrsnih nogometaša, cilj je biti među prva tri u Prvoj ŽNL

Tomislav Radnik je u prvom dijelu sezone osvojio 24 boda, uz osam pobjeda i pet poraza i gol-razliku 33:32. S obzirom na broj primljenih pogodaka, ne čudi da su doveli čak trojicu obrambenih igrača.

Ilustracija // Foto: Robert Rodman

Prijelazni rok bliži se kraju, pripreme za nastavak sezone u punom su jeku.

Klubovi su uglavnom bili vrlo aktivni što se transfera tiče, a među njima je svakako Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna, trenutačno četvrtoplasirana momčad u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Ove zime u svoje redove doveli su čak pet vrsnih nogometaša, i to tri obrambena i po jednog veznjaka i špicu.

Obranu su pojačali Marko Čupić (Vrbovec), Marko Blagaj (Drava Novigrad Podravski) i Leonardo Raguž (SKOK Skucani), u vezu je stigao Tomislav Vrbančić (Tehnika Koprivnica), a u napad Ivan Matić (Lonjica).

Momčadi se priključio, nakon kraće stanke, i ofenzivac Dalibor Đurinić. Iznimno iskusan i tehnički potkovan igrač bogate karijere koji je zadnje igrao za županijskog drugoligaša Močile.

S druge strane, od prvotimaca klub je napustio samo obrambenjak Matej Selak, koji je prešao u redove županijskog drugoligaša Čvrsteca.

Tomislav Radnik je u prvom dijelu sezone osvojio 24 boda, uz osam pobjeda i pet poraza i gol-razliku 33:32. S obzirom na broj primljenih pogodaka, ne čudi da su doveli čak trojicu obrambenih igrača.

– Cilj nam je u drugom dijelu sezone biti među prve tri momčadi – poručili su nam iz Tomislav Radnika.

1. BORAC – Imbriovec 13 11 1 1 66 10 +56 34
2. BRATSTVO – Kunovec 13 11 0 2 65 23 +42 33
3. GRANIČAR /L/- Legrad 13 9 2 2 33 9 +24 29
4. TOMISLAV-RADNIK – Sveti Ivan Žabno 13 8 0 5 33 32 +1 24
5. VIKTORIJA – Vojakovac 13 7 1 5 29 30 -1 22
6. PANONIJA – Peteranec 13 6 1 6 18 26 -8 19
7. PREKODRAVAC – Ždala 13 5 2 6 25 26 -1 17
8. DRAVA /NP/ – Novigrad Podravski 13 5 2 6 20 31 -11 17
9. KALINOVAC – Kalinovac 13 5 1 7 23 49 -26 16
10. OSVIT – Đelekovec 13 4 3 6 18 26 -8 15
11. MLADOST /S/ – Sigetec 13 4 1 8 11 25 -14 13
12. LIPA – Hlebine 13 3 0 10 18 35 -17 9
13. MIKLINOVEC – Koprivnica 13 3 0 10 19 37 -18 9
14. MLADOST-MOLVE – Molve 13 3 0 10 21 40 -19 9
Ne propustite: