ČETVRTA HNL KC-BJ-VT Mrtva utrka Papuka i Tehničara za prvo mjesto, odlični i Ferdinandovčani, Kloštrani i Križevčani

Do kraja jesenskog dijela sezone ostala su još samo dva kola...

Momčad Ferdinandovca // Foto: Facebook NK Ferdinandovac

U nedjeljnim utakmicama 11. kola Četvrte HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica Tehničar iz Cvetkovca odigrao je 1:1 u Predavcu i tako nije uspio odvojiti se od Papuka na vrhu ljestvice, a Ferdinandovac je razbio Pitomaču s čak 5:1.

Igrači Romana Sovića bili su jako blizu pobjede. Naime, pogotkom Šokeca u 67. minuti Cvetkovčani su poveli, no domaćin je izjednačio u sudačkoj nadoknadi pogotkom Gegića.

Za Ferdinandovčane strijelci su bili Fuček u dva navrata te po jednom Bošnjak, rukavina i Karan. Za Pitomaču je počasni pogodak dao Pintarić.

04.11.2018 14:00 Predavac Dinamo P. – Tehničar 1:1
03.11.2018 14:00 Čazma Čazma – Mladost KP 1:5
03.11.2018 14:00 Križevci Radnik Križevci – Papuk 1:1
03.11.2018 14:00 Slatina Slatina – Graničar Đ 4:1
03.11.2018 14:00 Garešnica Garić – Tomislav B. 1:1
03.11.2018 14:00 Virovitica Virovitica – Podravac 1:4
04.11.2018 14:00 Ferdinandovac Ferdinandovac – Pitomača 5:1
1. Papuk 11 8 1 2 24 10 +14 25
2. Tehničar 11 7 4 0 15 6 +9 25
3. Ferdinandovac 11 6 3 2 19 11 +8 21
4. Mladost KP 11 6 3 2 16 10 +6 21
5. Radnik Križevci 11 5 4 2 17 10 +7 19
6. Dinamo P. 11 5 3 3 16 12 +4 18
7. Slatina 11 5 1 5 20 16 +4 16
8. Virovitica 11 4 2 5 15 18 -3 14
9. Garić 11 3 4 4 10 12 -2 13
10. Čazma 11 3 2 6 16 24 -8 11
11. Podravac 11 3 1 7 16 22 -6 10
12. Pitomača 11 2 4 5 12 20 -8 10
13. Tomislav B. 11 1 3 7 10 23 -13 6
14. Graničar Đ 11 0 3 8 10 22 -12 3
10.11.2018 14:00 Cvetkovec Tehničar – Pitomača -:-
10.11.2018 14:00 Virje Podravac – Ferdinandovac -:-
10.11.2018 14:00 Berek Tomislav B. – Virovitica -:-
10.11.2018 14:00 Kalinovac Graničar Đ – Garić -:-
10.11.2018 14:00 Orahovica Papuk – Slatina -:-
11.11.2018 14:00 Kloštar Podravski Mladost KP – Radnik Križevci -:-
11.11.2018 14:00 Predavac Dinamo P. – Čazma -:-
17.11.2018 14:00 Čazma Čazma – Tehničar -:-
17.11.2018 14:00 Križevci Radnik Križevci – Dinamo P. -:-
17.11.2018 14:00 Slatina Slatina – Mladost KP -:-
17.11.2018 14:00 Garešnica Garić – Papuk -:-
17.11.2018 14:00 Virovitica Virovitica – Graničar Đ -:-
18.11.2018 14:00 Ferdinandovac Ferdinandovac – Tomislav B. -:-
17.11.2018 14:00 Pitomača Pitomača – Podravac -:-

 

Ne propustite: