ČETVRTA HNL KC-BJ-VT Tehničar favorit protiv Slatine, derbi u Virju, Đurđevčani love prvu pobjedu

Križevčani, pak, gostuju u Garešnici, Mladost Kloštar Podravski u Pitomači, a Ferdinandovac dočekuje Dinamo iz Predavca.

Tehničar vs. Križevci // Foto: Zvonimir Markač

Ovog vikenda na rasporedu je 4. kolo u Četvrtoj HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

Vodeći i jedini stopostotni Tehničar iz Cvetkovca na Starom bregu dočekuje Slatinu koja je u prva tri kola upisala samo jednu pobjedu. Igrači Romana Sovića, kao i uvijek na domaćem terenu, veliki su favoriti u ovoj utakmici.

Križevčani gostuju u Garešnici, Mladost Kloštar Podravski u Pitomači, Podravac u Virju dočekuje Papuk, Graničar iz Đurđevca ide u Berek, a Ferdinandovac dočekuje Dinamo iz Predavca.

Sve utakmice, osim one u Ferdinandovcu, koja je zakazana za nedjelju, igraju se u subotu s početkom u 16 sati.

RASPORED 4. KOLA:

15.09.2018 16:00 Cvetkovec Tehničar – Slatina -:-
15.09.2018 16:00 Garešnica Garić – Radnik – Križevci -:-
15.09.2018 16:00 Virovitica Virovitica – Čazma -:-
16.09.2018 16:00 Ferdinandovac Ferdinandovac – Dinamo P. -:-
15.09.2018 16:00 Pitomača Pitomača – Mladost KP -:-
15.09.2018 16:00 Virje Podravac – Papuk -:-
15.09.2018 16:00 Berek Tomislav B. – Graničar Đ -:-

TABLICA

1. TEHNIČAR – Cvetkovec 3 3 0 0 7 2 +5 9
2. PAPUK – Orahovica 3 2 0 1 6 2 +4 6
3. PODRAVAC – Virje 3 2 0 1 7 4 +3 6
4. MLADOST /KP/ – Kloštar Podravski 3 2 0 1 5 5 0 6
5. DINAMO /P/ – Predavac 3 1 2 0 4 3 +1 5
6. FERDINANDOVAC – Ferdinandovac 3 1 1 1 4 3 +1 4
7. RADNIK-KRIŽEVCI – Križevci 3 1 1 1 4 4 0 4
8. VIROVITICA – Virovitica 3 1 1 1 6 7 -1 4
9. PITOMAČA – Pitomača 3 1 1 1 2 4 -2 4
10. SLATINA – Slatina 3 1 0 2 5 5 0 3
11. GARIĆ – Garešnica 3 0 2 1 1 2 -1 2
12. ČAZMA – Čazma 3 0 2 1 2 4 -2 2
13. GRANIČAR /Đ/ – Đurđevac 3 0 1 2 3 6 -3 1
14. TOMISLAV /B/ – Berek 3 0 1 2 1 6 -5 1

NAJBOLJI STRIJELCI:

3
Belobrk Vjekoslav (Graničar Đ)
Sabol Igor (Podravac)
Suvajac Nikola (1 KU) (Virovitica)
2
Čavić Marin (Papuk)
Fuček Josip (Ferdinandovac)
Jambrušić Kruno (Tehničar)
Jendrašić Domagoj (1 KU) (Slatina)
Kučanda Domagoj (Podravac)
Škaro Filip (Pitomača)
1
Cvitković Ivan (Čazma)
Balaško Mihael (Tehničar)
Bastašić Žarko (Radnik – Križevci)
Bošnjak Goran (1 KU) (Ferdinandovac)
Bubaš Matija (Slatina)
Crvenka Krešimir (Virovitica)
Ćibarić Pavao (Dinamo P.)
Gegić Josip (Dinamo P.)
Golubić August (Mladost KP)
Grabar Nikola (Tehničar)
Herent Matej (Mladost KP)
Horaček Rok (Virovitica)
Horvat Martin (Čazma)
Hudak Tomislav (Tehničar)
Jaković Seba (1 KU) (Dinamo P.)
Jandrašec Roberto (Radnik – Križevci)
Kocijan Mateo (Tehničar)
Koren Tomislav (Mladost KP)
Krsnik Matija (Papuk)
Marković Slaven (Virovitica)
Ninčević Domagoj (Papuk)
Novak Matej (Radnik – Križevci)
Petrinjak Denis (Slatina)
Piragić Josip (Dinamo P.)
Radoš Ivan-Ante (Tomislav B.)
Rukavina Miroslav (Papuk)
Sminderovac Luka (Tehničar)
Stubičan Marko (Radnik – Križevci)
Šignjar Ivan (Podravac)
Šklebar Marko (Podravac)
Tenjeri Tihomir (Mladost KP)
Vaclavek Dragan (Garić)
Vuković Ivan (Papuk)
Zvonar Nikola (Ferdinandovac)
1
Autogol
Cvitković Ivan (Čazma)
Purkić Ivan (Garić)

Ne propustite: