ČETVRTA HNL Tehnika Koprivnica promašila s bijele točke, ali i povela. A onda su dečki stali…

U nedjelju se igraju sve preostale utakmice devetog kola.

U subotu su odigrane dvije utakmice Četvrte HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

Nogometaši Tehnike Koprivnice poraženi su u Pitomači rezultatom 3:1, dok je Garić s uvjerljivih 3:0 bio bolji od Daruvara.

“Odlično smo krenuli u utakmicu. U 11. minuti, nakon prodora Jendrašeca i faula unutar 16 metara, sudac Hruškar opravdano svira jedanaesterac. Nažalost, opet smo neprecizni s 11 metara. Marko Švagelj puca visoko iznad gola. To nas nije obeshrabrilo te smo poveli već u 13. minuti eurogolom kapetana Matijakovića s 25 metara. U nastavku poluvremena smo opet imali nekoliko prilika i poluprilika u kojima smo mogli bolje reagirati. Domaćini u zadnjih 15 minuta igraju daleko bolje te zabijaju gol za izjednačenje u 42. minuti iz kontre nakon našeg slobodnjaka. U drugom poluvremenu smo bili totalno inferiorni protivnik te su domaćini zasluženo zabili dva pogotka i pobijedili. Šteta!”, napisali su na svojoj službenoj Facebook stranici iz NK Tehnike Koprivnice nakon utakmice u Pitomači.

9 19.10.2019 15:00 Pitomača Pitomača – Tehnika Koprivnica -:-
9 19.10.2019 15:00 Garešnica Garić – Daruvar -:-
9 20.10.2019 15:00 Cvetkovec Slaven Belupo II – Ferdinandovac -:-
9 20.10.2019 15:00 Drnje Tomislav D – Zdenka 91 -:-
9 20.10.2019 15:00 Suhopolje Suhopolje – Dinamo P. -:-
9 20.10.2019 15:00 Kloštar Podravski Mladost KP – Čazma -:-
9 20.10.2019 15:00 Grubišno Polje Bilogora 91 – Slatina -:-