DERBI U KAPELI PODRAVSKOJ Razvitak iz Čičkovine pobijedio Poljoprivrednika i osvojio naslov prvaka

Razvitak je prvenstvo osvojio sa 61 bodom, Poljoprivrednik je ostao na 57, a treće mjesto dijele Bukovčan i Poljanec.

Ilustracija // Foto: Luka Krušec

U derbiju koji je odlučivao naslov prvaka u Ligi NS Ludbreg Razvitak iz Čičkovine s uvjerljivih je 4:1 slavio protiv Poljoprivrednika u Kapeli Podravskoj.

Poveli su gosti u 21. minuti preko Piceka, a domaćin se vraća u igru pogotkom Ledinka u 29. minuti.

Do poluvremena Razvitak je zabio još jedan gol. Strijelac je u 45. minuti bio T. Rak.

U 71. minuti već je 3:1 za goste, a zabio je Blažin. Točku na “i” stavio je Jug u 82. minuti.

26 09.06.2019 18:00 Struga Struga – Rovokop – Podgora 6:1
26 09.06.2019 18:00 Sveti Petar Mladost (SP) – Lunjkovec 2:4
26 09.06.2019 15:00 Karlovec L. Karlovec – Bukovčan 0:0
26 09.06.2019 18:00 Globočec L. Gora – Polet 2:2
26 09.06.2019 18:00 Komarnica Ajax – Poljanec 0:0
26 09.06.2019 18:00 Kapela P. Poljoprivrednik – Razvitak 1:4
26 08.06.2019 18:00 Mali Bukovec Bukovčan 27 – Sloga 2:3