DRUGA HRL SJEVER Rukometašice Đurđevca odigrale odličnu utakmicu i uzele nova dva boda

U drugo poluvrijeme domaće igračice ulaze koncentrirano i prednost povečavaju na čak deset pogotka prednosti.

Seniorke RK Đurđevca su u sklopu 18. kola Druge HRL Sjever igrale protiv ekipe ŽRK Baranja iz Belog Manastira te pobijedile rezultatom 32:28 (16:12).

Utakmicu su odlično otvorile i cijelo vrijeme imale blagu prednost, osim par pogrešaka kada su gošće izjednačile rezultat. Pred kraj prvog poluvremena domaće igračice popravljaju pogreške i na predah odlaze s četiri pogotka prednosti.

U drugo poluvrijeme Đurđevčanke ulaze koncentrirano i prednost povečavaju na čak deset pogotka prednosti. Ta velika prednost se smanjila na četiri razlike jer je trener dao priliku mlađim rukometašicama da i one osjete igre te se upišu u listu strijelaca.

Rukometašice Đurđevca tako su osvojile nova dva boda i pomaknule su se za jedno mjesto na tablici te se trenutno nalaze na desetom mjestu.

Nakon pauze zbog Uskrsa prvenstvo se nastavlja 7. ili 8. travnja gostovanjem u Slavonskom Brodu koji je na začelju tablice.

Đurđevac: Šanteković 5, Lacković 1 (1), Jambriško, Pavlović 6, Šiptar 2, Franković 3 (2), Cestar 1, Fuček 1 (1), Greguraš, Balatinec 2, Kovač 1, Golubić 1, Čilić 8 (3), Ferenčić, Klasan 1

Baranja: V. Živaković 2, Ileković 3, Ljepojević 2, Nemet 3, Vuković 6, Horvat 6 (4), Vukas, E. Živaković, Čubra 1, Pope 5, Bagić