DRUGA ŽNL Derbi Sigećana i Močila, Reke i Starigrada, Podravca i Viktorije, a stigao je i novi raspored

Na plenumu klubova Druge ŽNL prije početka prvenstva odlučeno je da će se tijekom sezone možda po potrebi odigrati i nekoliko utakmica subotom. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije tako je danas poslao i novi raspored ostatka jesenskog dijela sezone.

Nogometaši Mladosti iz Sigeca // Foto: Klikaj.hr

Nakon prva tri odigrana kola u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj, Močile jedine imaju stopostotni učinak.

Odličan start u prvenstvo za novaka u ligi. No, već ove nedjelje Močilčani će biti na velikom iskušenju.

Gostuju kod Mladosti u Sigecu, jednom od glavnih favorita za osvajanje prvenstva.

Sigećani su u derbiju prošlog kola kod jakog Starigrada odigrali 2:2 i žele se vratiti na pobjedničke staze.

Ambiciozni Starigrad, pak, odlazi na gradski derbi u Reku, a odlična utakmica očekuje se i u Torčecu gdje Podravec dočekuje nezgodne Vojakovčane.

Ništa manje zanimljivo neće biti ni u Glogovcu gdje Rudar dočekuje Panoniju iz Peteranca, još jednog pretendanta na vrh ljestvice.

PAROVI 4. KOLA DRUGE ŽNL:

16.09.2018 16:00 Prugovac Prugovac – Hrvatski bojovnik -:-
16.09.2018 16:00 Gola Fugaplast – Mladost KB -:-
16.09.2018 16:00 Sigetec Mladost S – Močile -:-
16.09.2018 16:00 Reka Reka – Starigrad -:-
16.09.2018 16:00 Herešin Omladinac – Kalnik -:-
16.09.2018 16:00 Glogovac Rudar G – Panonija -:-
16.09.2018 16:00 Torčec Podravec – Viktorija -:-

TABLICA:

1. Močile 3 3 0 0 11 3 +8 9
2. Podravec 3 2 1 0 13 2 +11 7
3. Starigrad 3 2 1 0 13 6 +7 7
4. Mladost S 3 2 1 0 9 3 +6 7
5. Viktorija 3 2 0 1 10 3 +7 6
6. Panonija 3 2 0 1 7 3 +4 6
7. Mladost KB 3 2 0 1 4 3 +1 6
8. Rudar G 3 1 1 1 11 6 +5 4
9. Kalnik 3 1 0 2 7 10 -3 3
10. Reka 3 1 0 2 5 9 -4 3
11. Fugaplast 3 1 0 2 5 11 -6 3
12. Hrvatski bojovnik 3 0 0 3 5 12 -7 0
13. Omladinac 3 0 0 3 1 12 -11 0
14. Prugovac 3 0 0 3 1 19 -18 0

NAJBOLJI STRIJELCI:

6
Sovar Danijel (Viktorija)
5
Jozić Ivan (Mladost S)
Sobota Senad (Starigrad)
4
Dukarić Marko (Rudar G)
Lovković Filip (Starigrad)
3
Čani Igor (Močile)
Brkić Bojan (Starigrad)
Friščić Matija (Podravec)
Hižman-Perošić Tvrtko (Panonija)
Mihoci Valentino (Podravec)
Milić Alen (Močile)

Na plenumu klubova Druge ŽNL prije početka prvenstva odlučeno je da će se tijekom sezone možda po potrebi odigrati i nekoliko utakmica subotom. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije tako je danas poslao i novi raspored ostatka jesenskog dijela sezone.

RASPORED:

Kolo 5

23.09.2018   15:00 Mokrice Mih.     Hrvatski bojovnik – Fugaplast

22.09.2018   16:00 Vojakovac     Viktorija – Prugovac        SUBOTA

23.09.2018   16:00 Peteranec     Panonija – Podravec

23.09.2018   16:00 Sv. P. Orehovec Kalnik – Rudar G

23.09.2018   16:00 Starigrad     Starigrad – Omladinac

23.09.2018   16:00 Koprivnica     Močile – Reka

23.09.2018   16:00 Kop. Bregi     Mladost  – Mladost S

Kolo 6

30.09.2018   16:00 Prugovac     Prugovac – Fugaplast

30.09.2018   16:00 Sigetec     Mladost  – Hrvatski bojovnik

30.09.2018   16:00 Reka         Reka – Mladost KB

29.09.2018   16:00 Herešin     Omladinac – Močile         SUBOTA

30.09.2018   16:00 Glogovac     Rudar  – Starigrad

30.09.2018   16:00 Torčec     Podravec – Kalnik

30.09.2018   16:00 Vojakovac     Viktorija – Panonija

Kolo 7

07.10.2018   15:00 Mokrice Mih.     Hrvatski bojovnik – Reka

07.10.2018   16:00 Peteranec     Panonija – Prugovac

07.10.2018   16:00 Sv. P. Orehovec Kalnik – Viktorija

07.10.2018   16:00 Starigrad     Starigrad – Podravec

07.10.2018   16:00 Koprivnica     Močile – Rudar G

07.10.2018   16:00 Kop. Bregi     Mladost  – Omladinac

06.10.2018   16:00 Gola         Fugaplast – Mladost S         SUBOTA

 

Kolo 8

14.10.2018   15:00 Prugovac     Prugovac – Mladost S

14.10.2018   15:00 Reka         Reka – Fugaplast

14.10.2018   15:00 Herešin     Omladinac – Hrvatski bojovnik

13.10.2018   15:00 Glogovac     Rudar  – Mladost KB         SUBOTA

14.10.2018   15:00 Torčec     Podravec – Močile

14.10.2018   15:00 Vojakovac     Viktorija – Starigrad

14.10.2018   15:00 Peteranec     Panonija – Kalnik

Kolo 9

21.10.2018   14:00 Mokrice Mih.     Hrvatski bojovnik – Rudar G

21.10.2018   15:00 Sv. P. Orehovec Kalnik – Prugovac

20.10.2018   15:00 Starigrad     Starigrad – Panonija         SUBOTA

21.10.2018   15:00 Koprivnica     Močile – Viktorija

21.10.2018   15:00 Kop. Bregi     Mladost  – Podravec

21.10.2018   15:00 Gola         Fugaplast – Omladinac

21.10.2018   15:00 Sigetec     Mladost  – Reka

Kolo 10

27.10.2018   14:00 Prugovac     Prugovac – Reka             SUBOTA

28.10.2018   14:00 Herešin     Omladinac – Mladost S

28.10.2018   14:00 Glogovac     Rudar  – Fugaplast

27.10.2018   14:00 Torčec     Podravec – Hrvatski bojovnik     SUBOTA

28.10.2018   14:00 Vojakovac     Viktorija – Mladost KB

28.10.2018   14:00 Peteranec     Panonija – Močile

28.10.2018   14:00 Sv. P. Orehovec Kalnik – Starigrad

Kolo 11

04.11.2018   14:00 Starigrad     Starigrad – Prugovac

04.11.2018   14:00 Koprivnica     Močile – Kalnik

04.11.2018   14:00 Kop. Bregi     Mladost  – Panonija

04.11.2018   14:00 Mokrice Mih.     Hrvatski bojovnik – Viktorija

04.11.2018   14:00 Gola         Fugaplast – Podravec

04.11.2018   14:00 Sigetec     Mladost  – Rudar G

04.11.2018   14:00 Reka         Reka – Omladinac

Kolo 12

11.11.2018   14:00 Prugovac     Prugovac – Omladinac

11.11.2018   14:00 Glogovac     Rudar – Reka

11.11.2018   14:00 Torčec     Podravec – Mladost S

11.11.2018   14:00 Vojakovac     Viktorija – Fugaplast

10.11.2018   14:00 Peteranec     Panonija – Hrvatski bojovnik     SUBOTA

10.11.2018   14:00 Sv. P. Orehovec Kalnik – Mladost KB        SUBOTA

11.11.2018   14:00 Starigrad     Starigrad – Močile

Kolo 13

18.11.2018   14:00 Koprivnica     Močile – Prugovac

18.11.2018   14:00 Kop. Bregi     Mladost  – Starigrad

18.11.2018   14:00 Mokrice Mih.     Hrvatski bojovnik – Kalnik

18.11.2018   14:00 Gola         Fugaplast – Panonija

18.11.2018   14:00 Sigetec     Mladost  – Viktorija

18.11.2018   14:00 Reka         Reka – Podravec

18.11.2018   14:00 Herešin     Omladinac – Rudar G

Ne propustite: