DRUGA ŽNL Orač, Mladost, Podravac Kitro ili Razvitak? Tko će od njih ostati na 100 posto i nakon trećeg kola?

U trećem kolu imamo dva ludbreška sraza. U Vrbanovcu kod Dinama 01 gostuje ekipa Zadrugara iz Hrastovskog, a Mladost (Š) na svojem terenu dočekuje Podravac-Kitro.

Ilustracija // Foto: Facebook NK Podravac Kitro Sesvete Ludbreške

U susretima drugog kola 2. ŽNL varaždinske odigrana su tri “ludbreška” derbija.

U Hrastovskom je domaći Zadrugar bio bolji od Radničkog iz Hrženice rezultatom 5:2, Podravac-Kitro iz Sesveta je na svom terenu svladao Dinamo 01 iz Vrbanovca rezultatom 2:1, dok je u srazu Mladosti (S) i Razvitka bolji bio gost iz Čičkovine s 2:1.

U ostalim susretima, Mladost (Š) osvojila je tri boda na gostovanju kod Trnja rezultatom 3:1, istim rezultatom je Lepoglava svladala Novakovec, Nova Ves i Dinamo (B) odigrali su susret bez golova, dok je Orač iz Petrijanca na gostovanju kod Rudara 47 slavio s visokih 4:0.

U trećem kolu imamo dva ludbreška sraza. U Vrbanovcu kod Dinama 01 gostuje ekipa Zadrugara iz Hrastovskog, a Mladost (Š) na svojem terenu dočekuje Podravac-Kitro.

Od ludbreških klubova, sigečka Mladost gostuje kod Dinama u Babincu, Radnički na svom terenu dočekuje Novu Ves, Razvitak ugošćuje Lepoglavu, a Novakovec će biti domaćin Rudaru 47.

Jedini susret u kojem ne sudjeluje ludbreški predstavnik je sraz Orača i Trnja u Petrijancu.

3 08.09.2019 17:00 Šemovec Mladost (Š) – Podravac Kitro -:-
3 08.09.2019 17:00 Petrijanec Orač – Trnje -:-
3 08.09.2019 17:00 Novakovec Novakovec – Rudar 47 -:-
3 08.09.2019 17:00 Čičkovina Razvitak – Lepoglava -:-
3 08.09.2019 17:00 Babinec Dinamo (B) – Mladost (S) -:-
3 08.09.2019 17:00 Hrženica Radnički – Nova Ves -:-
3 07.09.2019 17:00 Vrbanovec Dinamo 01 – Zadrugar -:-
1. Orač 2 2 0 0 6 0 +6 6
2. Mladost (Š) 2 2 0 0 6 1 +5 6
3. Podravac Kitro 2 2 0 0 4 1 +3 6
4. Razvitak 2 2 0 0 4 1 +3 6
5. Dinamo (B) 2 1 1 0 5 1 +4 4
6. Radnički 2 1 0 1 8 5 +3 3
7. Mladost (S) 2 1 0 1 3 2 +1 3
8. Lepoglava 2 1 0 1 3 3 0 3
9. Zadrugar 2 1 0 1 6 7 -1 3
10. Nova Ves 2 0 1 1 0 2 -2 1
11. Novakovec 2 0 0 2 1 5 -4 0
12. Trnje 2 0 0 2 1 5 -4 0
13. Dinamo 01 2 0 0 2 1 8 -7 0
14. Rudar 47 2 0 0 2 0 7 -7 0

REZULTATI 1 I 2. KOLA Druge ŽNL Varaždin

2 01.09.2019 17:00 Sesvete L. Podravac Kitro – Dinamo 01 2:1
2 30.08.2019 17:30 Hrastovsko Zadrugar – Radnički 5:2
2 01.09.2019 17:00 Nova Ves Nova Ves – Dinamo (B) 0:0
2 01.09.2019 17:00 Sigetec L. Mladost (S) – Razvitak 1:2
2 01.09.2019 17:00 Lepoglava Lepoglava – Novakovec 3:1
2 01.09.2019 17:00 Jurketinec Rudar 47 – Orač 0:4
2 31.08.2019 17:00 Trnovec Trnje – Mladost (Š) 1:3
1 25.08.2019 17:30 Trnovec Trnje – Podravac Kitro 0:2
1 25.08.2019 17:30 Šemovec Mladost (Š) – Rudar 47 3:0
1 25.08.2019 17:30 Petrijanec Orač – Lepoglava 2:0
1 25.08.2019 17:30 Novakovec Novakovec – Mladost (S) 0:2
1 25.08.2019 17:30 Čičkovina Razvitak – Nova Ves 2:0
1 25.08.2019 17:30 Babinec Dinamo (B) – Zadrugar 5:1
1 24.08.2019 17:30 Hrženica Radnički – Dinamo 01 6:0

 

Ne propustite: