[FOTO] 12. SPORTSKI SUSRETI Udruga umirovljenika Prelog osvojila prvo mjesto u tradicionalnom nadmetanju

Nakon sportskih igara uslijedila je okrjepa uz finu večeru, a nakon toga okupljeni su zaplesali na taktove poznatog domaćeg benda Leteća drvarnica.

Foto: Međimurske novine

U organizaciji Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije organizirani su 12. sportski susreti između udruga na sportskim terenima kavane „K Jeleni” u Gornjoj Dubravi.

Na tradicionalnom nadmetanju u pet disciplina – pikadu, visećoj kuglani, šahu, gađanju zračnom puškom i kartanju bele okušalo se ukupno preko 160 rekreativaca treće životne dobi. Prema ukupnim rezultatima natjecanja prvo mjesto na sportskim susretima osvojila je Udruga umirovljenika Prelog, visoko drugo mjesto zauzela je ekipa Unutarnji poslovi Čakovec, dok je treća bila Udruga umirovljenika Ivanovec.

– Okupili smo se da podignemo psihofizičko stanje umirovljenika. Tijekom cijele godine naši umirovljenici treniraju za ove sportske susrete koji se održavaju dva put na godinu. Rezultat ovih susreta je i to da se ljudi druže -kazao nam je predsjednik Saveza Jožef Pfeifer.

Nakon sportskih igara uslijedila je okrjepa uz finu večeru, a nakon toga okupljeni su zaplesali na taktove poznatog domaćeg benda Leteća drvarnica.

Izvor: Međimurske novine

REZULTATI:

Ukupni rezultati:
1. Udruga umirovljenika Prelog
2. Unutarnji poslovi Čakovec
3. Udruga umirovljenika Ivanovec
4. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan
5. Udruga umirovljenika Čakovec-jug

Rezultati u disciplini BELOT:
1. Udruga umirovljenika Ivanovec (Stjepan Petek i Ivan Bručić)
2. Udruga umirovljenika Čakovec-jug (Mihael Štebih, Ivan Šarić)
3. Unutarnji poslovi Čakovec (Ivan Vidović, Dragutin Mesarić)
4. Udruga umirovljenika Prelog (Ivan Kukec, Davor Matijaško)
5. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan ( Vladimir Trajbar, Josip Cvetković)

Pojedinačni rezultati u disciplini viseća kuglana- žene:
1. Dragica Dominić, Udruga umirovljenika Ivanovec
2. Desanka Marciuš, Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan
3. Sabina Šimunić, Udruga umirovljenika Čakovec-jug

Ekipni rezultati u disciplini viseća kuglana-žene:
1. Udruga umirovljenika Ivanovec
2. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan
3. Unutarnji poslovi Policija
4. Udruga umirovljenika Prelog
5. Udruga umirovljenika Čakovec-jug

Pojedinačni rezultati u disciplini viseća kuglana- muški:
1. Nikola Mirić, Udruga umirovljenika Prelog
2. Tihomir Dominić, Unutarnji poslovi Čakovec
3. Stjepan Vrbanec, Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan

Ekipni rezultati u disciplini viseća kuglana-muški:
1. Udruga umirovljenika Prelog
2. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan
3. Unutarnji poslovi Čakovec
4. Udruga umirovljenika Ivanovec
5. Udruga umirovljenika Čakovec-jug

Pojedinačni rezultati u disciplini šah-muški
1. Ivan Fodor, Udruga umirovljenika Ivanovec
2. Zdravko Foršnarić, Udruga umirovljenika Ivanovec
3. Josip Kerman, Unutarnji poslovi Čakovec

Ekipni rezultati u disciplini šah-muški:
1. Unutarnji poslovi Čakovec
2. Udruga umirovljenika Prelog
3. Udruga umirovljenika Čakovec- jug
4. Udruga umirovljenika Ivanovec
5. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan

Pojedinačni rezultati u disciplini pikado-žene:
1. Katarina Krznar, Udruga umirovljenika Čakovec-jug
2. Katarina Jurčec, Udruga umirovljenika Prelog
3. Marija Šmic, Udruga umirovljenika Prelog

Ekipni rezultati u disciplini pikado-žene:
1. Udruga umirovljenika Prelog
2. Udruga umirovljenika Čakovec- jug
3. Udruga umirovljenika Ivanovec
4. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan
5. Unutarnji poslovi Čakovec

Pojedinačni rezultati u disciplini streljaštvo- zračna puška-muški:
1. Ivan Šantl, Unutarnji poslovi Čakovec
2. Ljubomir Bistrović, Unutarnji poslovi Čakovec
3. Antun Novak, Unutarnji poslovi Čakovec

Ekipni rezultati u disciplini streljaštvo- zračna puška muški:
1. Unutarnji poslovi Čakovec
2. Udruga umirovljenika Prelog
3. Udruga umirovljenika Ivanovec
4. Udruga umirovljenika Gornji Hrašćan
5. Udruga umirovljenika Čakovec- jug

Ne propustite: