[FOTO] BIT ĆE TEŠKO Nakon mršavog domaćeg remija protiv Istre, nogometaši Slavena Belupa saznali protivnika u četvrtini finala Hrvatskog kupa

Farmaceuti su trenutačno na devetom mjestu prvenstvene ljestvice sa samo 11 osvojenih bodova. Jedan manje ima fenjeraš Varaždin kojim večeras gostuje kod Lokomotive u Zagrebu.

Detalj s utakmice Slavena Belupa i pulske Istre // Foto: Luka Krušec

Nogometaši Slavena Belupa u 14. kolu Prve HNL na domaćem terenu remizirali su s Istrom 1961. Rezultat je bio 0:0.

U idućem kolu koprivnička će momčad gostovati upravo u Varaždinu. Utakmica će se igrati u subotu s početkom u 17.30 sati.

Dodajmo i da su nogometaši Slavena Belupa saznali protivnika u četvrtini finala Hrvatskog nogometnog kupa. Snage će odmjeriti s Goricom, a utakmica će se prema kalendaru natjecanja igrati 4. prosinca u Velikoj Gorici.

Odlučio je tako ždrijeb održan danas u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza. Satnica susreta bit će određena naknadno.

Podsjetimo, na putu do četvrtine finala koprivnička je momčad svladala Hrvace rezultatom 1:2 i BSK u Bijelom Brdu rezultatom 0:2.

14 02.11.2019 15:00 Zagreb GNK Dinamo – Inter-Zaprešić 1:0
14 03.11.2019 17:30 Osijek Osijek s.d.d. – HNK Rijeka s.d.d. 3:2
14 02.11.2019 17:30 Velika Gorica HNK Gorica – HNK Hajduk š.d.d. 2:1
14 03.11.2019 15:00 Koprivnica Slaven Belupo – Istra 1961 š.d.d. 0:0
14 04.11.2019 18:00 Zagreb Lokomotiva – Varaždin -:-