[FOTO] ČETVRTA HNL Polet u Svetom Martinu slomio Varteks, Ludbrežani napunili mrežu Novog Marofa

Na tablici je tako nakon nepotpunog 20. kola došlo do smjene te će biti zanimljivo pratiti hoće li dečki iz Svetog Martina na Muri uspjeti čelnu poziciju održati do kraja prvenstva.

Utakmica Ludbrega i Novog marofa // Foto: Franjo Zdelar

U velikom derbiju 20. kola Četvrte nogometne lige skupine Čakovec – Varaždin momčad Poleta iz Svetog Martina na Muri svladala je Varteks iz Varaždina te je samim time preuzela čelnu poziciju.

U vrlo izjednačenoj utakmici domaća ekipa je došla do vodstva u 25. minuti pogotkom Dejana Mezge. Nošeni brojnom publikom, gosti iz Varaždina se nisu predavali i pogotkom Tihomira Šoštarića u 62. minuti utakmice dolaze do izjednačenja. Pogodak vrijedan tri boda i vodstvo na tablici postigao je Tomislav Medved u 84. minuti te tako nakon dugo vremena imamo smjenu na vrhu ljestvice.

Nogometaši ludbreške Podravine bili su uvjerljivi protiv fenjeraša iz Novog Marofa te su ih kući ispratili s čak sedam pogodaka u mreži. Trostruki strijelac za domaću momčad bio je Nikola Valjak, dva puta je mrežu gostiju zatresao mladi Marin Lotar, a po jednom su precizni bili Ivan Vagjunec i Siniša Vađunec. Počasni pogodak za goste postigao je Dominik Zeko u 83. minuti susreta.

Momčad Nedelišća nije uspjela nastaviti s pobjedama u nastavku prvenstva te su na svom terenu remizirali s ekipom Rudara iz Murskog Središća. Gosti su do vodstva došli već u drugoj minuti susreta pogotkom Roberta Skolibera, a samo 14 minuta kasnije rezultat je poravnao David Jurak. Robert Skoliber je u 27. minuti svoju ekipu ponovno doveo u prednost, no četiri minute prije kraja Toni Capan zabija pogodak za konačnih 2:2.

PODRAVINA LUDBREG – NOVI MAROF, Foto: Franjo Zdelar

20 06.04.2019 16:30 Ludbreg Podravina – Novi Marof 7:1
20 06.04.2019 16:30 Sveti Martin na Muri Polet (SMnM) – Varteks 2:1
20 07.04.2019 16:30 Turčin Dubravka-Zagorac – Mladost Komet -:-
20 07.04.2019 16:30 Domašinec Dinamo(D) – Omladinac(NSR) -:-
20 07.04.2019 10:00 Čakovec Sloga(Č) – Pušćine -:-
20 06.04.2019 16:30 Nedelišće Nedelišće – Rudar 2:2
20 07.04.2019 16:30 Dunjkovec_Pretetinec Međimurec – Bednja -:-