[FOTO] DRUGA ŽNL Močile slavile u Reki, Glogovčani u Gornjoj Rijeci, remi Herešinčana i Torčanaca, prva pobjeda Fugaplasta

Na ljestvici strijelaca i dalje je uvjerljivo vodeći Slogin Mario Rac s 20 golova, iako nije igrao protiv Starigrada.

Uzbudljivu utakmicu sa šest golova odigrali su nogometaši Reke i Močila // Foto: Zvonimir Markač

Vrlo uzbudljivo bilo je deveto kolo u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

U derbiju kola vodeća Sloga je u Koprivničkom Ivancu odigrala 1:1 sa Starigradom, a to nije iskoristio drugoplasirani Podravec iz Torčeca koji je odigrao također neriješeno 2:2 kod Omladinca u Herešinu.

Močile su u golijadi s 4:2 slavile u Reki, dok je Fugaplast upisao prve bodove protiv Prugovca.

Mladost je u Koprivničkim Bregima odigrala bez pogodaka s Hrvatskim bojovnikom, a Drava je u Podravskim Sesvetama s 4:2 slavila protiv Čvrsteca.

Rudar Glogovac upisao je važnu pobjedu rezultatom 2:0 na teškom gostovanju u Gornjoj Rijeci

9 19.10.2019 15:00 Koprivnički Bregi Mladost KB – Hrvatski bojovnik 0:0
9 19.10.2019 15:00 Podravske Sesvete Drava PS – Čvrstec 4:2
9 20.10.2019 15:00 Herešin Omladinac – Podravec 2:2
9 20.10.2019 15:00 Gola Fugaplast – Prugovac 2:0
9 19.10.2019 15:00 Koprivnički Ivanec Sloga – Starigrad 1:1
9 20.10.2019 15:00 Reka Reka – Močile 2:4
9 20.10.2019 15:00 Gornja Rijeka Gornja Rijeka – Rudar G 0:2
1. Sloga 9 7 2 0 38 12 +26 23
2. Podravec 9 6 1 2 21 11 +10 19
3. Močile 9 5 2 2 23 15 +8 17
4. Rudar G 9 5 2 2 21 16 +5 17
5. Mladost KB 9 5 1 3 15 14 +1 16
6. Starigrad 9 4 3 2 15 9 +6 15
7. Hrvatski bojovnik 9 4 1 4 15 20 -5 13
8. Omladinac 9 3 3 3 13 18 -5 12
9. Prugovac 9 3 2 4 13 16 -3 11
10. Drava PS 9 2 4 3 24 26 -2 10
11. Čvrstec 9 3 0 6 19 22 -3 9
12. Reka 9 2 1 6 24 36 -12 7
13. Gornja Rijeka 9 2 0 7 10 21 -11 6
14. Fugaplast 9 1 0 8 16 31 -15 3
10 27.10.2019 14:00 Mokrice Miholečke Hrvatski bojovnik – Rudar G -:-
10 26.10.2019 14:00 Koprivnica Močile – Gornja Rijeka -:-
10 26.10.2019 14:00 Starigrad Starigrad – Reka -:-
10 27.10.2019 14:00 Prugovac Prugovac – Sloga -:-
10 27.10.2019 14:00 Torčec Podravec – Fugaplast -:-
10 27.10.2019 14:00 Sveti Petar Čvrstec Čvrstec – Omladinac -:-
10 27.10.2019 14:00 Koprivnički Bregi Mladost KB – Drava PS -:-

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

20
Rac Mario (4 KU) (Sloga)
10
Belvanović Petar (Drava PS)
8
Kovač Borivoj (Sloga)
7
Balaško Mihael (Reka)
Jakšinić Marin (1 KU) (Čvrstec)
Manojlović Milan (1 KU) (Podravec)
Peroković Filip (Mladost KB)
Štefanec Igor (3 KU) (Močile)
5
Dukarić Marko (Rudar G)
Grgić Nikola (Sloga)
Hruška Filip (Fugaplast)
Kovaček Mario (Močile)
Pavešić Danijel (Starigrad)
Petrić Goran (Podravec)
Rajn Denis (Čvrstec)
Đipalo Karlo (1 KU) (Drava PS)
4
Foruglaš Tomislav (Rudar G)
Kraljić Luka (Podravec)
Mihelčić Matej (1 KU) (Reka)
Nikolić Antonio (1 KU) (Prugovac)
Orak Slaven (4 KU) (Gornja Rijeka)
Prišlin Luka (3 KU) (Reka)
Zlatar Filip (2 KU) (Fugaplast)
Čani Igor (Močile)
3
Borko Karlo (Reka)
Božinov Kristijan (Reka)
Horvat Mario (2 KU) (Hrvatski bojovnik)
Lončarić Leonardo (Omladinac)
Prugovečki Rene (Prugovac)
Sedlanić Igor (1 KU) (Starigrad)
Stojanović Nikola (Sloga)
Tenjeri Tihomir (Drava PS)
Vranetić Dario (Hrvatski bojovnik)
Šarić Tihomir (Prugovac)

REKA – MOČILE, Foto: Zvonimir Markač

 

Ne propustite: