[FOTO] DRUGA ŽNL Starigrad iznenadio Slogu u Koprivničkom Ivancu

Ivančani nisu na raspolaganju imali prvog strijelca Marija Raca i još nekih igrača i to se vidjelo na terenu. Iako su imali više prilika, Starigrad se uspio obraniti ponajprije zahvaljujući odličnom vrataru Janu Leskovaru.

Detalj s utakmice Sloge i Starigrada // Foto: Zvonimir Markač

Nakon što su remizirali u Močilama, nogometaši Sloge iz Koprivničkog Ivanca bez punog plijena ostali su i na domaćem terenu protiv Starigrada.

Rezultat: 1:1. Sloga je povela pred sam kraj prvog poluvremena preko Borivoja Kovača, ali je 15-ak minuta prije kraja izjednačio za goste Fran Bedeković.

Sloga je nakon 9. kola ostala na vrhu Druge ŽNL koprivničko-križevačke s ovojenih 23 boda, dok je Starigrad trenutačno na četvrtom mjestu s 15 bodova.

9 19.10.2019 15:00 Koprivnički Bregi Mladost KB – Hrvatski bojovnik 0:0
9 19.10.2019 15:00 Podravske Sesvete Drava PS – Čvrstec 4:2
9 20.10.2019 15:00 Herešin Omladinac – Podravec -:-
9 20.10.2019 15:00 Gola Fugaplast – Prugovac -:-
9 19.10.2019 15:00 Koprivnički Ivanec Sloga – Starigrad 1:1
9 20.10.2019 15:00 Reka Reka – Močile -:-
9 20.10.2019 15:00 Gornja Rijeka Gornja Rijeka – Rudar G -:-