[FOTO] DRŽAVNO KADETSKO PRVENSTVO Mladi koprivnički atletičari ostvarili zavidne rezultate

Štafeta mlađih kadeta 4x200 m u sastavu Ivan Bebek, Lukas Petrić, Jakov Jurić, Luka Kvaternik osvojila je četvrto mjesto...

Koprivnička atletika ne mora strahovati za budućnost // Foto: AK Koprivnica

Novi uspjesi za mlade koprivničke atletičare na dvoranskom prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje i mlađe kadete i kadetkinje, održanom prošlog vikenda na zagrebačkom Velesajmu.

Utrku na 60 metara Tea Šaško je završila s vremenom 8,29 te zauzela 11. mjesto, Anja Slavinić imala je vrijeme 8,57, Josipa Mikulec 9,09, Sandra Tot 9,41.

Utrku na 200 metara Anja Slavinić završila je na 14. mjestu s vremenom 28,49, dok je Tara Rušak utrku od 600 metara završila s vremenom 1:51,85. J. Mikulec i Sandra Tot još su se natjecale u disciplini skok u dalj te Tea Šaško u disciplini skok u vis.

Štafeta mlađih kadeta 4×200 m u sastavu Ivan Bebek, Lukas Petrić, Jakov Jurić, Luka Kvaternik osvojila je četvrto mjesto s rezultatom 2:04.89.

Dobar rezultat ostvario je Ivan Bebek na 55 metara prepone osvojivši deveto mjesto s rezultatom 10,55. Sven Džendžo osvojio je 11. mjesto na 800 metara s 2:52.74. Lukas Petrić na 60 metara osvojio je 14. mjesto s 8,79, isto mjesto osvojila je i Dora Lovrinović na 200 metara s 29,75, kao i štafeta mlađih kadetkinja na 4×200 m s rezultatom 2:08.22, a trčala je u sastavu Ella Kolar, Ivana Cenko, Melani Vrbnjak i Dora Lovrinović. Pored spomenutih na državnom su prvenstvu nastupili i Luka Kolonić, Petar Slavinić i Jana Salajec.