[FOTO] GENERALKA Đurđevčani poraženi od Pitomače, publika vidjela jako dobru utakmicu

Prvenstvo u Trećoj HNL Sjever nastavlja se iduće subote.

Detalj s utakmice Graničara i Pitomače u Đurđevcu // Foto: Robert Rodman

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči nastavka sezone u Trećoj HNL Sjever nogometaši đurđevačkog Graničara izgubili su od četvrtoligaša Pitomače rezultatom 3:2.

U sadržajnoj i dobroj utakmici s pet pogodaka i još više izglednih prilika igrači Pitomače dolaze u rano vodstvo već u trećoj minuti utakmice.

U prvoj polovini prvog poluvremena Pitomačani su bolji i konkretniji.

Tada se bude i Picoki te do kraja poluvremena nameću svoj ritam igre te izjednačuju rezultat.

Tijekom drugog poluvremena igrao se brz i dobar nogomet s puno izrazito dobrih prilika za pogodak s jedne i druge strane.

Te prilike završavaju prazno, zahvaljujući odličnom mladom golmanu Graničara Petru Božeku, koji u očaj baca napadače Pitomače.

S druge, pak, strane veliki broj “zicera” promašuje i velika nada i uzdanice Picoka Zvonimir Fusić.

Poslije sadržajnog i bogatog drugog poluvremena, više sreće i koncentracije imali su igrači Pitomače koji odnose pobjedu.

Po pokazanoj igri gdje i kod jednih i kod drugih ima prostora za napredak, trkom i izdržljivošću, obje momčadi spremne su za nastavak natjecanja u svojim razinama natjecanja.