[FOTO] GENERALKA NA ĐURĐEVAČKOJ ‘BOMBONJERICI’ Graničar bolji od Tomislava iz Drnja

Razigrani, brzi i rastrčani igrači Graničara nadigrali su Tomislav u svim elementima igre.

Utakmica Graničara i Tomislava odigrana je u lijepom ambijentu đurđevačkog stadiona // Foto: Robert Rodman

Na đurđevačkoj “bombonjerici” odigrana je zadnja pripremna utakmica, generalka, Graničara prije početka natjecanja u 3. HNL Sjever, a Tomislava iz Drnja u Četvrtoj HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

Domaćin je na kraju slavio rezultatom 3:0.

Tijekom prvog poluvremena solidna momčad iz Drnja uglavnom se branila te brzim kontrama pokušavala ugroziti gol Vrhovca, no rutinirana obrana domaćina bila je na visini zadatka.

Picoki vrše konstantan pritisak na gol Drnjanaca te nakon proigravanja odličnog Reslera, hitronogi Brusač zabija za vodstvo Graničara.

U drugom poluvremenu domaćini nastavljaju s još jačim presingom te uvođenjem izuzetno brzog i laganog 18-godišnjaka iz Kolumbije, Willijama Rodrígueza, koji zadaje velike muke na desnom krilu Drnjanaca, Picoki postaju još opasniji.

Odličnim “pasom” Reslera prema mladom Kolumbijcu, te njegovim nezaustavljivim trkom i asistencijom, kapetan Topolčić zabija za 2:0.

Desetak minuta kasnije odličnim prodorom po desnoj strani, neuhvatljiv za obranu Drnjanaca opet je bio mladi Kolumbijac Rodríguez koji zabija za konačnih 3:0.

Iduću subotu u 1. kolu 3. HNL Sjever, s početkom u 17.30 sati, Graničar dočekuje Varteks iz Varaždina.

Tomislav iz Drnja, pak, gostuje kod druge momčadi koprivničkog Slavena Belupa.