[FOTO] GOLIJADA U CVETKOVCU Tehničar pobjedom nastavio lov na naslov prvaka

Do kraja prvenstva ostala su još samo dva kola. Tehničar, koji ima bod prednosti ispred Papuka, još ide u Pitomaču i domaćin je Čazmi.

Slavlje nogometaša Tehničara iz Cvetkovca // Foto: Zvonimir Markač

Iznimno zanimljiva i efikasna utakmica odigrana je u Cvetkovcu u 24. kolu Četvrte HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

Tehničar je na kraju pobijedio Dinamo iz Predavaca s uvjerljivih 5:2 (3:1) i tako nastavio mrtvu utrku za naslov prvaka s papukom koji je u Orahovici slavio s minimalnih 1:0 (0:0) protiv Radnik Križevaca u utakmici s čak tri crvena kartona (dva za domaćina i jedan za goste).

Iako su Cvetkovčani naizgled lako dobili utakmicu, prvi je poveo Dinamo već u 3. minuti. Strijelac je bio Piragić. Igrači Romana Sovića izjednačili su preko Belovarija u 30. minuti.

Do poluvremena Tehničar je zabio još dva gola. Bartolović u 35. i Jambrušić u 39. minuti.

Gosti smanjuju u 59. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Gegić.

Tehničar je potom ponovno zabio dva gola, a oba su djelo Mileka, u 68. i 88. minuti.