[FOTO] GOLIJADA U ĐURĐEVCU Picoki predvođeni Belobrkom torpedirali Čazmu

Pred oko 150 gledatelja igrala se otvorena utakmica s puno šansi pred oba gola.

Belobrk u akciji // Foto: Robert Rodman

S četiri pogodaka Vjekoslava Belobrka te po jednim kapetana Zlatka Topolčića i Marka Lovraka, đurđevački Graničar u 22. kolu 4. HNL BJ-KC-VT pobijedio je Čazmu s visokih 6-1.

Strijelac za Čazmu bio je Martin Horvat.

Poveo je domaćin u 14. minuti prvim pogotkom Belobrka koji na odličan ubačaj Mihokovića glavom zakucava u gol Čazmanaca.

Samo 14 minuta kasnije Horvat izjednačava.

Nakon podosta promašaja i nespretnosti igrača Graničara te nekoliko opasnih kontri Čazmanaca, Belobrk odličnim udarcem u 38. minuti s 20 metara iz igre domaćina dovodi u vodstvo.

Osam minuta kasnije, nakon odličnog proigravanja u 16-erac Čazmanaca kapetan Topolčić rutinerski zabija za 3:1.

To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku velika dominacija domaćina, s bezbroj stopostotnih prilika za gol, no od svega Graničar postiže još tri pogotka za konačnih 6:1.

ČETVRTA HNL Ferdinandovac pobijedio Viroviticu, nastavlja se mrtva utrka Tehničara i Papuka za naslov prvaka