[FOTO] NI DRUGO POLUVRIJEME NIJE IŠLO Slavenu ni dva pogotka Ivanovskog nisu bila dovoljna za pobjedu protiv Lokomotive

Zbog obilne kiše koja je u petak padala u Koprivnici ova dva protivnika odigrala su samo prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme uz besplatan upad, koji nije privukao previše gledatelja, završilo je bez pobjednika.

Slavelje Mirka Ivanovskog // Foto: Luka Krušec

Nogometaši koprivničkog Slavena Belupa remijem su se oprostili od jesenske polusezone.

Utakmica protiv Lokomotive rastegnula se u čak četiri dana.

Podsjetimo, zbog obilne kiše koja je u petak padala u Koprivnici ova dva protivnika odigrala su samo prvo poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme uz besplatan upad, koji nije privukao previše gledatelja, završilo je bez pobjednika. Gosti su dvaput vodili, a Ivanovski je dvaput domaćina vraćao u život. Za više nije bilo snage.

Lokomotiva je povela u 65. minuti. Umjesto udarca Arap je išao na asistenciju, a uslijedila je kontra gostiju. Krstanović je idealno uposlio Capana koji pogađa mrežu Markovića.

Ivanovski je svoj prvi pogodak zabio u 71. minuti. Glavom je iz blizine pogodio suprotni kut nakon ubačaja Trebotića iz kornera.

Samo minutu kasnije Lokomotiva opet vodi, a strijelac je nakon prodora Ivanušeca bio Šunjić koji je s 25 metara pogodio gornji lijevi kut vratara Markovića. Domaći čuvar mreže, dojam je, mogao je i bolje reagirati

Ivanovski je za konačnih 2:2 pogodio u 74. minuti s bijele točke, nakon što je Kolinger u šesnaestercu srušio Pejića.

SLAVEN BELUPO – LOKOMOTIVA 2:2

KOPRIVNICA – Gradski stadion. Gledatelja 200.

SLAVEN BELUPO (4-3-1-2): Marković – Rebernik, Musa, Katić, Vrljičak – Arap (od 75. Bogojević), Vidović, Trebotić – Tatar – Ivanovski, Pejić (od 81. Dolček). TRENER: Tomislav Ivković.

LOKOMOTIVA (4-2-3-1): Šemper – Barić, Kolinger, Oluić, Valentić – Šunjić, Burić – Krajinović (od 90. Antunović), Capan, Ivanušec – Krstanović. TRENER: Draženko Prskalo.

Sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac).

Pomoćnici: Conjar i Šarić. Četvrti: Pajač. Delegat: Čilić.

Strijelci: 0:1 – Capan (65), 1:1 – Ivanovski (71), 1:2 – Šunjić (72), 2:2 – Ivanovski (74-11 m).

Žuti kartoni: Šunjić (66 – preoštar start), Kolinger (74 – prekršaj za kazneni udarac), Krajinović (79 – preoštar start).