[FOTO] KIŠA GOLOVA U ĐURĐEVCU ZA KRAJ SEZONE Odlična igra fantaziste Belobrka

Graničar Đurđevac - Virovitica 4:4.

Uzbudljiva utakmica Graničar i Virovitice u Đurđevcu // Foto: Robert Rodman

Golijada na kraju sezone u Četvrtoj HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

Graničar Đurđevac – Virovitica 4:4.

Već nakon 10-ak minuta početnog “mjerkanja” protivnika, dosuđen je bio slobodni udarac za Picoke na oko 25 metara. Loptu namješta fantazista Vjekoslav Belobrk te kirurški precizno pogađa lijevi donji kut Mudrovčićeva gola.

Picoki stvaraju priliku za prilikom, probijajući obranu brzim prodorima po desnom krilu, preko mladog Brusaća te kroz sredinu preko kapetana Topolčića i odličnog Filipovića.

Iz jedne takve kombinatorike, lopta dolazi do Belobrka, proigravajući sam sebe prebacivajući, “lobajući” loptu preko glave obrambenog igrača oslobađa prostor te preciznim udarcem u desni kut povisuje vodstvo Picoka na 2:0.

To je bio ujedno i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu trener Bundović u igru uvodi “brzanca” Mihokovića, a stručnjak Virovitičana Samuel Spudić osvježuje ekipu s trojicom mlađih igrača.

Picoki nastavljaju s dobrom igrom, brzom kombinatorikom stvaraju niz izglednih prilika za gol.

Iz jedne takve, maestralnim driblingom i trkom, Mihoković ubacuje oštru loptu u peterac Virovitičana na koju utrčava dr. Beli i s lakoćom zabija za vodstvo i slavlje Picoka od 3:0.

Odmah nakon “centra”, Mikeši brzo donose loptu do šesnaesterca Pecikozičeva gola gdje Crvenika, odlično proigran, ulazi u njega te sjajnim udarcem u lijevu gornju stranu smanjuje na 3:1.

Ovaj pogodak Mikešima daje krila te u nekoliko minuta golovima “rezervista” Mikičića i Skoke, poravnavaju rezultat.

Ulaskom u igru mladoga Jana Fusića, Picoki postaju moćni i brzi i preko desnog krila gdje Fusić vrši konstantne prodore i ugroze Mudrovčićeva gola.

Iz jednog takvog prodora u kojem je mladi Jan u odličnom driblingu ušao u šesnaesterac Mikešana, obrambeni igrač ga ruši te sudac dosuđuje opravdani kazneni udarac.

S bijele točke precizan je bio Belobrk.

S takvim stanjem rezultata ne mire se Virovitičani, nastavljaju s napadima te u zadnjoj sekundi utakmice mladi Luka Vinovrši zabija za konačnih 4:4.

26 08.06.2019 17:00 Cvetkovec Tehničar – Čazma 5:2
26 08.06.2019 17:00 Predavac Dinamo P. – Radnik Križevci 1:1
26 08.06.2019 17:00 Kloštar Podravski Mladost KP – Slatina 2:4
26 08.06.2019 17:00 Orahovica Papuk – Garić 2:4
26 08.06.2019 17:00 Đurđevac Graničar Đ – Virovitica 4:4
26 08.06.2019 17:00 Berek Tomislav B. – Ferdinandovac 0:1
26 08.06.2019 17:00 Virje Podravac – Pitomača 3:4