[FOTO] LJEPOTICA VIKTORIJE I MOČILA Vojakovčani nastavili s odličnim rezultatima ovog proljeća

Uzbudljiva utakmica Viktorije i Močila // Foto: Zvonimir Markač

Nogometaši Viktorije i koprivničkih Močila u subotu su u Vojakovcu odigrali pravu nogometnu ljepoticu.

Domaća momčad na kraju je slavila rezultatom 3:2, iako je momčad iz Močila vodila u dva navrata.

Močile su povele pogotkom Kovačeka u 20. minuti, a domaćin je izjednačio iz jedanaesterca u 30. minuti. Strijelac je bio vratar Viktorije Bradić.

Goste ponovno u vodstvo dovodi efektnim pogotkom raspoloženi Kovaček u 66. minuti, ali je njihovo slavlje trajalo samo do 80. minute kada je Bači zabio autogol.

Kada su već svi mislili da je utakmica gotova i da će završiti možda i najrealnijom podjelom bodova, u drugoj minuti sudačke nadoknade sva tri boda Viktoriji je donio Kolarić.

Kakvo je to slavlje domaćih igrača i navijača bilo…

Viktorija je u proljetnom dijelu prvenstva u Drugoj ŽNL osvojila odličnih 17 bodova u osam odigranih utakmica. Imaju pet pobjeda, dva remija i samo jedan poraz. Vojakovčani se trenutačno nalaze na trećem mjestu prvenstvene ljestvice s tri boda manje od drugoplasirane Panonije iz Peteranca. Ukupno su dosad osvojili 43 boda.