[FOTO] OPĆINSKI DERBI U KUNOVCU Ivanečka Sloga upisala važnu pobjedu u borbi za opstanak u Prvoj ŽNL

Sve ostale utakmice 18. kola Prve ŽNL igraju se u poslijepodnevnom terminu.

Zanimljiva utakmica Bratstva i Sloge // Foto: Zvonimir Markač

Općinski derbi u Kunovcu između domaćeg Bratstva i ivanečke Sloge završio je pobjedom gostiju 2:1.

Domaćin je poveo na samom početku utakmice preko Dominovića. Igrala se tek 4. minuta.

Nakon prvog dijela utakmice činilo se da Bratstvo ima sve pod kontrolom, iako valja reći da je Sloga nešto pokušavala.

U drugom poluvremenu rasplamsala se utakmica. Prilika odličnih je bilo i s jedne i druge strane.

Sloga je izjednačila u 68. minuti preko Galinca. Igralo se zanimljivo za više od 100 gledatelja kojima nije smetala kiša i prohladno vrijeme.

Na kraju su Ivančani uspjeli ne samo osvojiti bod, nego i sva tri. U 86. minuti je sjajnim udarcem gotovo s centra strijelac za veliko slavlje Sloge bio ponovno Galinec.

Ova tri boda iznimno su značajna za Slogu u grčevitoj borbi za opstanak u Prvoj ŽNL. Bratstvo je nastavilo s lošim rezultatima u drugom dijelu sezone. Ovo im je četvrti poraz u pet utakmica. Na domaćem terenu izgubili su sve tri.

Bratstvo je u ovoj utakmici, nakon ostavke trenera Željka Juga, s klupe vodio Dejan Zrinski, inače i poznati koprivnički ugostitelj.

U slaganju sastava za utakmicu imao je puno problema jer mu je velik broj igrača kartoniran ili ozlijeđen. Priliku su tako za igru dobili i juniori.

Sve ostale utakmice 18. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke igraju se u poslijepodnevnom terminu.