[FOTO] POBJEDA ZA KRAJ USPJEŠNE JESENI Juniori Slavena Belupa deklasirali Lokomotivu

Najprije je strijelac bio Kudumija, a potom je mrežu gostiju zatresao i Resler. Otvorilo se tada mladim farmaceutima koji su do kraja utakmice postigli još dva gola. Najprije je drugi put na utakmici mrežu pogodio Resler, a sjajnu utakmicu domaćina zaključio je Janeš.

Juniori Slavena Belupa napunili su mrežu lokosa // Foto: Luka Krušec

Juniori Slavena Belupa pobjedom su zaključili jesenski dio prvenstva u Prvoj HNL za mlade.

Iako se utakmica trebala igrati u Cvetkovcu, zbog kiše koja je sinoć padala u Koprivnici odigrala se na umjetnom travnjaku Gradskog stadiona.

Juniori Ivice Sertića, nakon podjele bodova s Osijekom te tijesnog i šokantnog poraza od Rijeke, danas su svladali zagrebačku Lokomotivu, momčad koja je ove jeseni igrala Ligu prvaka, rezultatom 4:0.

U prvom poluvremenu igrala se iznimno tvrda utakmica, prilike su imale obje momčadi, ali na poluvrijeme se otišlo bez golova u mreži

Na početku drugog dijela Slaven Belupo u kratkom je periodu postigao čak dva pogotka. Najprije je strijelac bio Kudumija, a potom je mrežu gostiju zatresao i Resler iz jedanaesterca. Otvorilo se tada mladim Farmaceutima koji su do kraja utakmice postigli još dva gola. Najprije je drugi put na utakmici mrežu pogodio resler, a sjajnu utakmicu domaćina zaključio je Janeš.

Mladi nogometaši Slavena Belupa ovom su pobjedom došli na 23 boda u 11 utakmica što je dovoljno za odlično treće mjesto na tablici, a bodovno su se izjednačili s vodećim Dinamom, koji ima još za odigrati derbi s Hajdukom u Splitu, i Rijekom. Hajduk je trenutačno četvrti s 21 bodom, ali njih još danas očekuje utakmica s Interom iz Zaprešića, kao i već spomenuti derbi s Dinamom.