[FOTO] POBJEDE TEHNIKE I LEGRAĐANA Zbog teških ozljeda dvojicu igrača iz Miklinovca odvezla hitna pomoć

U nedjelju se igraju sve preostale utakmice 18. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke.

Detalj s utakmice Miklinovca i Tehnike // Foto: Luka Krušec

U subotnjim utakmicama Prve ŽNL koprivničko-križevačke Tehnika i Graničar slavili su istim rezultatom – 3:1.

Građevinari su slavili u gradskom derbiju u Miklinovcu. Junak utakmice bio je Domagoj Hlevnjak koji je postigao hat-trick (59′, 75′ i 80′), a za Miklinovec je u 70. minuti bio Aralica.

Na žalost, u 45. minuti došlo je do sudara domaćeg igrača Mijatovića i gostujućeg Ritoše. Obojici je pukla glava, napisao je delagat u zapisniku, pa je pozvana hitna pomoć.

Graničar je u Legradu pobijedio Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna. Strijelci za domaćina bili su Dario Orehovec (47′), Mark Bartolić (54′) i Vjekoslav Zemljak (84′), a za goste Marko Cmrk s bijele točke u 58. minuti.

U nedjelju se igraju sve preostale utakmice 18. kola.

18 14.04.2019 16:00 Hlebine Lipa – Mladost Molve -:-
18 14.04.2019 16:00 Drnje Tomislav D – Osvit -:-
18 13.04.2019 16:00 Legrad Graničar L – Tomislav Radnik 3:1
18 14.04.2019 16:00 Kalinovac Kalinovac – Borac -:-
18 13.04.2019 16:00 Koprivnica Miklinovec – Tehnika 1:3
18 14.04.2019 10:30 Kunovec Bratstvo – Sloga -:-
18 14.04.2019 16:00 Novigrad Podravski Drava NP – Prekodravac -:-