[FOTO] PRVA ŽNL Sigećani srušili Kunovčane, Borac preuzeo vrh, pobjeda Drave, Kalinovac dobio derbi začelja

Prve četiri momčadi na tablici natiskale su se unutar samo četiri boda...

Detalj s utakmice Mladosti i kunovečkog Bratstva u Sigecu // Foto: Zvonimir Markač

U nedjelju je kompletirano i deveto kolo u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Najveće iznenađenje polučila je momčad Mladosti iz Sigeca koja je s 2.1 svladala Bratstvo.

Kiks Kunovčana iskoristio je Borac iz Imbriovca i pobjedom od 4:0 u Peterancu preuzeo vrh ljestvice.

Prekodravac i vojakovačka Viktorija u Ždali su odigrali 3:3, dok je Kalinovac upisao važnu pobjedu u derbiju začelja protiv Mladosti iz Molvi. Bilo je 2:1 za domaćine.

Drava Novigrad Podravski minimalno je slavila kod Lipe u Hlebinama, a Tomislav Radnik upisao je još jednu pobjedu, ovaj put na gostovanju kod Osvita u Đelekovcu rezultatom 2:0.

Još u subotu Graničar iz Legrada slavio je kod fenjeraša Miklinovca s 2:0.

9 20.10.2019 14:00 Ždala Prekodravac – Viktorija 3:3
9 20.10.2019 15:00 Sigetec Mladost S – Bratstvo 2:1
9 20.10.2019 15:00 Kalinovac Kalinovac – Mladost Molve 2:1
9 19.10.2019 15:00 Koprivnica Miklinovec – Graničar L 0:2
9 20.10.2019 15:00 Peteranec Panonija – Borac 0:4
9 20.10.2019 15:00 Hlebine Lipa – Drava NP 0:1
9 20.10.2019 10:00 Đelekovec Osvit – Tomislav Radnik 0:2
1. Borac 9 7 1 1 40 8 +32 22
2. Bratstvo 9 7 0 2 42 16 +26 21
3. Tomislav Radnik 9 7 0 2 27 16 +11 21
4. Graničar L 9 6 1 2 21 5 +16 19
5. Drava NP 9 5 1 3 15 13 +2 16
6. Panonija 9 4 1 4 11 12 -1 13
7. Viktorija 9 4 1 4 18 26 -8 13
8. Mladost S 9 4 0 5 10 19 -9 12
9. Prekodravac 9 3 2 4 17 19 -2 11
10. Osvit 9 3 1 5 12 17 -5 10
11. Lipa 9 3 0 6 13 15 -2 9
12. Kalinovac 9 3 0 6 14 39 -25 9
13. Mladost Molve 9 2 0 7 12 28 -16 6
14. Miklinovec 9 1 0 8 10 29 -19 3
10 27.10.2019 14:00 Vojakovac Viktorija – Tomislav Radnik -:-
10 27.10.2019 14:00 Novigrad Podravski Drava NP – Osvit -:-
10 27.10.2019 14:00 Imbriovec Borac – Lipa -:-
10 26.10.2019 14:00 Legrad Graničar L – Panonija -:-
10 27.10.2019 14:00 Molve Mladost Molve – Miklinovec -:-
10 27.10.2019 11:00 Kunovec Bratstvo – Kalinovac -:-
10 27.10.2019 14:00 Ždala Prekodravac – Mladost S -:-

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

20
Vručina Bojan (4 KU) (Borac)
11
Hajdić Ivan (Bratstvo)
Jurčić Marko (Bratstvo)
8
Gusković Josip (2 KU) (Kalinovac)
6
Markešić Josip (1 KU) (Tomislav Radnik)
Orehovec Dario (Graničar L)
5
Dubravec Željko (1 KU) (Tomislav Radnik)
Gregl Dominik (3 KU) (Lipa)
Kirin Dario (Prekodravac)
Posavec Nikola (2 KU) (Drava NP)
Slijepčević Dejan (3 KU) (Bratstvo)
4
Dominović Kristijan (Bratstvo)
Hajduković Mateo (3 KU) (Panonija)
Kopornić Dario (Lipa)
Kopričanec Vjekoslav (Prekodravac)
Majetić Matija (Osvit)
Mešnjak Želimir (3 KU) (Graničar L)
Palić Serafin (Bratstvo)
Pimentel De Sousa Lopes Luiz Felipe (Tomislav Radnik)
3
Baričić Domagoj (Graničar L)
Bastašić Nebojša (Viktorija)
Bečeić Kristijan (Graničar L)
Eršeg Nikola (Mladost S)
Ivandija Danijel (Borac)
Košić Renato (Mladost Molve)
Krušelj Nikola (Borac)
Lopatnik Patrik (Osvit)
Orejaš Nikola (Drava NP)
Oršić Mario (1 KU) (Borac)
Paveli Mario (Graničar L)
Samoščanec Alen (Mladost S)
Vrtar Dorijan (Tomislav Radnik)
Šepec Karlo (Borac)…

MLADOST SIGETEC – BRATSTVO KUNOVEC, Foto: Zvonimir Markač

Ne propustite: