FOTO Prvi dio KC Lige završio s Bimbom na čelu

Najviše pogodaka u šestom kolu palo je na susretu između KKC Pixela i Protim/Mavik/Mesnice Martinjak. Igrači Pixela bili su nadomak prvoj pobjedi.

Malonogometaši Bimba u posljednjem su, šestom, kolu prvoga dijela KC Lige ostvarili petu pobjedu, ovoga puta protiv posljednje Udruge za mali nogomet Koprivnica, ostavši tako na prvoj poziciji, s bodom prednosti ispred drugoplasiranog CB Golfa koji je s 3:0 svladao Klikaj.hr.

Najviše pogodaka u šestom kolu palo je na susretu između KKC Pixela i Protim/Mavik/Mesnice Martinjak. Igrači Pixela bili su nadomak prvoj pobjedi. Prvo poluvrijeme završili su vodstvom od 2:0, no u nastavku je nedostajalo nešto više koncentracije pa je ekipa Protim/Mavik/Mesnice Martinjak u posljednjoj minuti stigla do konačnog preokreta.

Romantičari su slavili protiv Inducte ++, CB Active protiv CB 048/U.Š.R.P.S.-a, dok su Petgrad/OPG Radiček i Sedma sila podijelili bodove.

Jedina utakmice Lige bez briga između Forme Legalis i Profesora završila je bez pogodaka.

Posljednji ovogodišnji natjecateljski dan upriličili su i mališani iz koprivničke Male sportske škole, a publiku je zabavljala i Bboying sekcija Plesnog studija Jump, ali i juniorska skupina plesačica.

KC LIGA, 6. KOLO:

Inducta ++ – NK Romantičari 1:2, CB Golf – Klikaj.hr 3:0, KKC Pixel – Protim/Mavik/Mesnica Martinjak 2:3, CB Active – CB 048/U.Š.R.P.S. 3:1, Petgrad/OPG Radiček – Sedma sila 2:2, Bimbo – UMNK 2:1.