[FOTO] SUSJEDSKI DERBI Tehničar iz Cvetkovca u golijadi slavio protiv Podravine u Ludbregu

Na stadionu u Ludbregu okupilo se oko 150 gledatelja. Mogli su vidjeti dobru utakmicu, tim više jer je to prvi susret u ovim pripremama.

Detalj s utakmice Podravine i Tehničara // Foto: Zvonimir Markač

Na stadionu u Ludbregu pred oko 150 gledatelja danas, u subotu, u prijateljskoj su utakmici snage odmjerila dva četvrtoligaša, domaća Podravina i Tehničar iz Cvetkovca.

Bila je to prva pripremna utakmica za obje momčadi, treneri Mario Piškor i Roman Sović na teren su poslali sve trenutačno raspoložive snage.

Igralo se dosta dobro, prilika je bilo na obje strane. Cvetkovčani su na kraju slavili rezultatom 2:4 (0:1). Potpuno zasluženo.

Goste je u vodstvo doveo Jambrušić u 6. minuti, a Lovrek je rezultat povisio u 56. minuti. Smanjila je Podravina u 74. minuti. Strijelac je bio Grabrovec, novopridošli igrač iz Sloge Slokovec. Ludbrežani su ubrzo i izjednačili preko Kučka.

Lovrek se za Cvetkovčane ponovno upisao u strijelce u 83. minuti, a točku na “i” u zadnjim sekundama utakmice stavio je Srpak.