[FOTO] TEHNIČAR SE VRATIO NA STARI BREG Cvetkovčani nisu uspjeli iskoristiti veliku dominaciju protiv Papuka

Utakmica je počela minutom šutnje za preminulog Josipa Vurovca Jurice, jednog od osnivača Tehničara, bivšeg igrača i člana uprave.

Detalj s utakmice Tehničara i Papuka u Cvetkovcu // Foto: Zvonimir Markač

Tehničar iz Cvetkovca u 11. kolu Treće HNL na domaćem je terenu remizirao s Papukom iz Orahovice 1:1.

Prva je to utakmice Tehničara ove sezone na njihovom Starom bregu za koji su dobili privremenu dozvolu igranja. Ponovno je bilo puno publike, više od 300.

Cvetkovčani su po blago kišovitom vremenu bili apsolutni dominantni, imali daleko veći posjed lopte i više prilika, ali lopta nije htjela u mrežu.

Gosti su poveli u 8. minuti preko Živkovića, a domaćin je izjednačio u 50. minuti. Strijelac je bio Mlinarić.