[FOTO] TEHNIKA KOPRIVNICA Matija Ritoša zabio čak šest golova protiv Fugaplasta iz Gole

Koprivnički klub danas, u nedjelju, s početkom u 18 sati gostuje kod Mladosti u Kloštru Podravskom, također četvrtoligaša.

Detalj s utakmice Tehnike Koprivnice i golskog Fugaplasta // Foto: Facebook NK Tehnika Koprivnica

Nogometaši Tehnike Koprivnice odigrali su i četvrtu prijateljsku utakmicu uoči nove sezone u kojoj će se natjecati u Četvrtoj HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

Nakon domaćeg poraza od županijskog drugoligaša Močila (0:1) i poraza od trećeligaša Podravca u Virju (1:4), te remija kod četvrtoligaša u Ferdinandovcu (2:2), igrači Tome Čikovića ove subote na umjetnom travnjaku koprivničkog stadiona upisali su uvjerljivu 8:2 pobjedu protiv županijskog drugoligaša Fugaplasta iz Gole.

“Poveli smo već u 5. minuti. Odličan nabačaj Tušeka, Matija Ritoša zabija glavom. 18. minuta, Šantek krade loptu i odigrava Lovkovića koji izlazi sam pred golmana i rutinski zabija. 21. minuta, gubimo loptu u obrani, Zlatar smanjuje na 2-1. U 31. minuti solo prodor Matije Ritoše za 3-1. U 38. minuti lijepa akcija Gašparića, Kozjaka i Vrbančića koju završava hattrickom Matija Ritoša. 5–1 vodimo u 40. minuti nakon kornera koji opet zabija naš Matija Ritoša. 6-1 zabijamo u 45. minuti nakon akcije Kozjak-Ritoša. Opet je točan Ritoša. Drugo poluvrijeme – ista priča. 49. minuta, opravdano dosuđen penal za nas. Točan je, a tko bi drugi, Matija Ritoša za 7–1. U 63. minuti smo na 8-1, nakon izgubljene lopte Golčana, Ritoša i Lovković izigravaju obranu gostiju gdje Lovković rutinski zabija. Za konačnih 8-2 zabija Hruška u 91. minuti”, kratak je izvještaj s ove utakmice na Facebook stranici NK Tehnike Koprivnice.

TEHNIKA KOPRIVNICA – FUGAPLAST GOLA 8:2, Foto: Facebook NK Tehnika Koprivnica