[FOTO] TKO NE ZABIJE, DOBIJE Tehnika Koprivnica prosula vodstvo u finišu utakmice protiv Suhopolja

Obje momčadi sad imaju po četiri boda.

Detalj s utakmice Tehnike Koprivnice i Suhopolja // Foto: Zvonimir Markač

Nogometaši Tehnike Koprivnice odigrali su neriješeno protiv Suhopolja u 4. kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Rezultat je bio 1:1, obje momčadi sad imaju po četiri boda.

Koprivničku momčad u vodstvo je doveo Matija Ritoša u 15. minuti susreta. Uposlio ga je Denis Maurović po desnoj strani, a Ritoša je ušao u kazneni prostor, prevario vratara i smjestio loptu u praznu mrežu.

Tehnika Koprivnica je imala još nekoliko prilika i poluprilika, a potkraj prvog poluvremena vratar Kirin obranio je nezgodan pokušaj gostiju iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu opet je Tehnika Koprivnica imala više prilika. Valja izdvojiti sjajan prodor Kozjaka koji je u 65. minuti pogodio gredu te situaciju u kojoj se u 80. minuti našao Krištofić, no vratar gostiju obranio je njegov udarac.

Tko ne zabije, taj dobije. Staro nogometno pravilo je opet došlo do izražaja, u 86. minuti bivši napadač Slavena Belupa Tomislav Filipović glavom je nakon ubačaja iz kuta pogodio mrežu za konačnih 1:1.

U sljedećem kolu Tehnika-Koprivnica gostuje u Ferdinandovcu.

TEHNIKA KOPRIVNICA – SUHOPOLJE 1:1 (1:0)

TEHNIKA KOPRIVNICA: L. Kirin, Maurović (od 90. Tušek) Švagelj, Dodlek, Salajec, Šantek (od 46. Krištofić), Matijaković, Vrbančić, Ernečić, Ritoša (od 75. Gašparić), Lovković (od 42. Kozjak). TRENER: Tomislav Čiković.

SUHOPOLJE: Solar, E. Kirin, Lokinger, Radonjić, Blažinčić, Šantavec, Filipović, Kucljak, Hudoletnjak, Čađavčan, Huber. TRENER: Tomislav Filipović.

KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek Apaš’. Gledatelja 150. Sudac: Stjepan Hruškar (Bjelovar).

STRIJELCI: 1:0 Ritoša (15), 1:1 Filipović (86).