[FOTO] TREĆA HNL SJEVER Donosimo vam kompletan raspored prvenstva

Kao što je poznato, liga će imati 12 klubova, i to: Bjelovar, Graničar Đurđevac, Mladost Ždralovi, Papuk Orahovica, Podravac Virje, Podravina Ludbreg, Polet Sveti Martin na Muri, Radnik-Križevci, Rudar Mursko Središće, Tehničar Cvetkovec, Virovitica i Varteks Varaždin.

Plenum Treće HNL Sjever u Varaždinu // Foto: HNS Središte Sjever

U Varaždinu je u ponedjeljak održan plenum klubova Treće HNL Sjever.

Kao što je poznato, liga će imati 12 klubova, i to: Bjelovar, Graničar Đurđevac, Mladost Ždralovi, Papuk Orahovica, Podravac Virje, Podravina Ludbreg, Polet Sveti Martin na Muri, Radnik-Križevci, Rudar Mursko Središće, Tehničar Cvetkovec, Virovitica i  Varteks Varaždin.

Na plenumu su utvrđeni parovi 1. kola koje će se igrati 24. kolovoza početkom u 17.30 sati:

KRIŽEVCI Radnik-Križevci : Podravina (Ludbreg),

ĐURĐEVAC Graničar : Varteks (Varaždin),

ŽDRALOVI Mladost : Polet (Sveti Martin na Muri),

MURSKO SREDIŠĆE Rudar : Bjelovar (Bjelovar),

ORAHOVICA Papuk : Podravac (Virje),

VIROVITICA Virovitica : Tehničar (Cvetkovec).

Nakon odigranih 22 kola, igrat će se play off i play out. Dakle, još pet utakmica.

Sve utakmice se obavezno igraju po utvrđenom rasporedu i satnici. Prvi dio prvenstva (14 kola) završava 23. studenog s mogućnošću odigravanja još kojeg kola ako vremenske prilike budu povoljne. Drugi dio prvenstva (13 kola) započinje 29. veljače, a završava obavezno do 24. svibnja.

Varteks će svoje utakmice kao domaćin igrati na stadionu Slobode u Varaždinu, a Tehničar iz Cvetkovca bit će zasad domaćin u Križevcima.

Povjerenik za natjecanje je Ivan Novak, povjerenik za određivanje sudaca Mijo Horvat, disciplinski sudac Miroslav Jurišić, tehnički tajnik Željko Franić, povjerenik za sigurnost Dražen Posavec, a komisiju za žalbe čine Zoran Kurcinak kao predsjednik te Zdenko Blažičević i Željko Ščuković kao članovi.

Svi klubovi Treće HNL Sjever u natjecateljskoj sezoni 2019./2020. su u obvezi natjecati se s četiri kategorije mladeži u natjecanju HNS-a Središta sjever (juniori/kadeti/pioniri/mlađi pioniri) s tim da će se gore navedenim klubovima pridružiti i ostali klubovi učesnici prema prijavama.

Treća HNL Sjever, sezona 2019./2020., raspored:
1. kolo:

Radnik Križevci – Podravina

Graničar – Varteks

Mladost – Polet

Rudar – Bjelovar

Papuk – Podravac

Virovitica – Tehničar

2. kolo:
Podravina – Tehničar

Podravac – Virovitica

Bjelovar – Papuk

Polet – Rudar

Varteks – Mladost

Radnik Križevci – Graničar

3. kolo:
Graničar – Podravina

Mladost – Radnik Križevci

Rudar – Varteks

Papuk – Polet

Virovitica – Bjelovar

Tehničar – Podravac

4. kolo:
Podravina – Podravac

Bjelovar – Tehničar

Polet – Virovitica

Varteks – Papuk

Radnik Križevci – Rudar

Graničar – Mladost

5. kolo:
Mladost – Podravina

Rudar – Graničar

Papuk – Radnik Križevci

Virovitica – Varteks

Tehničar – Polet

Podravac – Bjelovar

6. kolo:
Podravina – Bjelovar

Polet – Podravac

Varteks – Tehničar

Radnik Križevci – Virovitica

Graničar – Papuk

Mladost – Rudar

7. kolo:
Rudar – Podravina

Papuk – Mladost

Virovitica – Graničar

Tehničar – Radnik Križevci

Podravac – Varteks

Bjelovar – Polet

8. kolo:
Podravina – Polet

Varteks – Bjelovar

Radnik Križevci – Podravac

Graničar – Tehničar

Mladost – Virovitica

Rudar – Papuk

9. kolo:
Papuk – Podravina

Virovitica – Rudar

Tehničar – Mladost

Podravac – Graničar

Bjelovar – Radnik Križevci

Polet – Varteks

10. kolo:
Podravina – Varteks

Radnik Križevci – Polet

Graničar – Bjelovar

Mladost – Podravac

Rudar – Tehničar

Papuk – Virovitica

11. kolo:
Virovitica – Podravina

Tehničar – Papuk

Podravac – Rudar

Bjelovar – Mladost

Polet – Graničar

Varteks – Radnik Križevci

Foto: HNS Središte Sjever

Ne propustite: