[FOTO] UMALO ČUDO U KOPRIVNICI Podravka imala i +9 golova razlike, ali nije uspjela izbaciti danski Ikast

Podravka je previše puta prolila mlijeko koje je skupila. Nije iskoristila pruženo. Ali, naklon do poda curama.

Čudo se umalo dogodilo u Koprivnici, ali na žalost – nije.

Rukometašice Podravke Vegete u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa EHF-a dočekale su u fantastičnoj atmosferi gimnazijske dvorane Ikast Herning. U prvoj je utakmici bilo 34:26 za Dankinje. Dakle, za prolazak je Kokicama trebalo +8.

I sjajno su krenule. Podravkašice su već na poluvremenu imale +6 (12:6). Fantastičan rezultat.

Još furioznije krenule su igračice Zlatka Saračevića u nastavak utakmice.

Nakon 10-ak minuta drugog poluvremena Podravka je stigla i do +9, ali onda su se Dankinje skockale i zaustavile strašnu seriju domaćih rukometašica.

U 48. minuti semafor je pokazivao 17:15. Ipak, nisu domaće rukometašice odustale.

U 22. minuti opet je bilo 21:16. Nada je postojala.

+5 ponovno je bilo u 28. minuti (23:18). Otišle su Kokice i na +6, imale igračicu više u samom finišu. Promašila je tada Milošević prazan gol. Kakva šteta.

Podravka – Ikast Herning, konačni rezultat, 24:18.

Ali, naklon do poda curama. Ikast Herning se provukao u polufinale.