[FOTO] USPJEH ZA USPJEHOM Dva zlata, srebro i tri bronce za članove Atletskog kluba Koprivnica

Sudjelovali su također i na II. memorijalnoj utrci Matija Milec koja se održavala u čast tragično preminulog Matije Mileca u Cestici.

Članovi Atletskog kluba Koprivnica proteklog su vikenda sudjelovali na natjecanjima u Varaždinu i Cestici.

Na prvom kolu HALS-a koje se održavalo u Varaždinu članovi AK Koprivnica sudjelovali su na disciplinama utrka 60 metara, utrka 600 metara, skok u dalj, bacanje vortexa, utrka 4×60 metara, bacanju kugle, utrka 80 metara s preponama, utrka 800 metara, utrka 100 metara s preponama, skok u vis, bacanje diska, utrka 4×200 metara.

Na natjecanju su sudjelovali Dora Lovrinović, Ivana Cenko, Ella Kolar, Melani Vrbnjak, Lukas Petrić, Luka Kvaterinik, Krsto Blažinec, Sven Džendžo, Luka Kolonić, Rajna Perošić, Jana Salajec, Sandra Tot, Mateo Šegović, Ivan Bebek, Janko Suton, Jakov Jurić, Anja Slavinić, Angela Brgles Jukić, Tara Rušak, Matea Petričević, Laura Sabolec, Leonarda Ilišin, Tea Šaško, Nika Kušter, Ina Grivić, Bernard Kralj, Leo Tilošanec, Tena Šaško, Petra Ivković, Vladimir Ježovita, Albert Rušak.

Ostvarili su odlične rezultate i kući donijeli medalje – zlatnu medalju Dora Lovrinović, Luka Kvaternik brončanu medalju, Sven Džendžo brončanu medalju, Ivana Cenko brončanu medalju, Lovrinović-Cenko-Kolar-Vrbnjak srebrnu medalju, Kolonić-Blažinec-Kvaternik-Petrić zlatnu medalju.

Romano Šegović je zauzeo 25. mjesto u sveukupnom poretku na utrci pet kilometara s vremenom 25:18 minuta, dok je u muškoj kategoriji zauzeo 21. mjesto.

Božo Šegović zauzeo je 19. mjesto u sveukupnom poretku na utrci 10,5 kilometara s vremenom 51:33 minuta, dok je u muškoj kategoriji zauzeo 18. mjesto.