[FOTO] VELIKO SLAVLJE U KOPRIVNICI Slaven Belupo prekinuo niz remija, ‘pala’ je Gorica

Rezultat je bio 2:0 za momčad Ivice Sertića. Novom treneru Farmaceuta to je bila prva pobjeda na klupi koprivničkog prvoligaša.

Veliko slavlje nogometaša Slavena Belupa // Foto: Luka Krušec

Nogometaši Slavena Belupa, nakon pet uzastopnih remija, pred domaćim navijačima, njih oko 800, danas, u subotu, potpuno zasluženo slavili su protiv hita prvenstva Gorice.

Krstanović je domaćina doveo u vodstvo već u 4. minuti. Još jednom je pokazao da je uprava kluba njegovim dovođenjem napravila odličan potez.

Puclin je strijelac za 2:0 bio u 13. minuti. Iako su Farmaceuti još imali puno odličnih prilika, rezultat se do kraja nije mijenjao.

Dodajmo i da je pet minuta prije kraja utakmice Stipe Bačelić Grgić promašio jedanaesterac za domaćina. U posljednjoj minuti susreta Gorici je poništen pogodak zbog zaleđa.

U idućem kolu koprivnički nogometaši gostuju u Zagrebu kod prvoplasiranog Dinama.

Utakmica će se na Maksimiru igrati iduće nedjelje s početkom u 15 sati.