[FOTO-VIDEO] DERBI PRED 300 NAVIJAČA NA OLD TRAFFORDU Veliko slavlje Imbriovčana, nemile scene nakon utakmice u Kunovcu

Važno je istaknuti da je Borac od 18. minute igrao s igračem više jer je isključen kunovečki igrač Luka Vidaković zbog udaranja rukom protivničkog igrača.

Zanimljiva utakmica Bratstva i imbriovečkog Borca u Kunovcu // Foto: Zvonimir Markač

Nogometaši Borca iz Imbriovca upisali su veliku pobjedu na kunovečkom Old Traffordu.

Domaće Bratstvo pobijedili su rezultatom 2:1.

Gosti su poveli pogotkom Matijašeca u 29. minuti, a igrači Željka Juga izjednačili su preko Marka Jurčića u 45. minuti. Pogodak vrijedan tri boda za Imbriovčane zabio je Karlo Šepec u 83. minuti.

Važno je istaknuti da je Borac od 18. minute igrao s igračem više jer je isključen kunovečki Luka Vidaković zbog udaranja rukom protivničkog igrača.

Nogometna fešta u Kunovcu. Bratstvo – Borac Imbriovec. Poluvrijeme 1:1. Za Bratstvo je zabio Jurčić u finišu poluvremena, a Borac je u vodstvo doveo Matijašec. Kunovčani od sredine prvog dijela igraju s igračem manje. Isključen Vidaković. 1:2 Šepec.

Gepostet von Klikaj.hr am Sonntag, 31. März 2019

Spomenimo i da je nakon utakmice pocrvenio i domaći vratar Kristijan Cingulin. U zapisniku stoji da je vrijeđao suca Darija Matočeca riječima “smrdiš po govnima, smrdiš čim zineš govno jedno”.

Domaćin je bio nezadovoljan suđenjem, smatraju da su oštećeni u nekim trenucima, ponajprije što se tiče prekršaja i (ne)dosuđenih kartona. Nisu to skrivali pokazati, pogotovo je ljutit bio trener Jug. Verbalno su napadali suce, ali i foto-novinara portala Klikaj.hr. U jednom je trenutku umalo došlo i do fizičkog sukoba pred svlačionicama između domaćih i gostujućih.

“Spornih momenata nije bilo. Suđenje sudačke trojke vrlo dobro”, napisao je delegat Zlatko Šimčić u zapisniku.

Bratstvu je ovo drugi domaći poraz ovog proljeća. Izgubili su i od đelekovečkog Osvita. S druge strane, u prošlom su kolu “rastepli” Tomislav Radnik na teškom gostovanju u Svetom Ivanu Žabnu.

Borac iz Imbriovca, pak, ovom se pobjedom vratio u igru za vrh ljestvice. Pobjedu u Kunovcu itekako su znali proslaviti.

Slavlje Imbriovčana u Kunovcu. Pobjeda 2:1

Na utakmici na Old Traffordu bilo je više od 300 gledatelja. Atmosferu je dizala i limena glazba, pekle su se ribice za navijače, meso za igrače. Lijepo nedjeljno prijepodne u Kunovcu. Bez obzira na nemile scene nakon utakmice.