[FOTO] ZANIMLJIVA UTAKMICA Mladi Farmaceuti slavili protiv cvetkovečkog Tehničara

Treneri Vedran Medenjak i Velimir Špikić nisu mogli računati na neke igrače, a svI koji su im bili na raspolaganju dobili su svoju minutažu.

Detalj s utakmice druge momčadi Slavena Belupa i cvetkovečkog Tehničara // Foto: Zvonimir Markač

Na umjetnom travnjaku koprivničkog stadiona u subotu je odigrana prijateljska utakmica između druge momčadi Slavena Belupa i Tehničara iz Cvetkovca. Rezultat: 2:1 (1:1).

Mlada momčad Farmaceuta uvjerljivo je vodeća u Četvrtoj HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica, dok je Tehničar trećeplasirani u Trećoj HNL Sjever.

Očekivala se tvrda i izjednačena utakmica, a takva je i bila.

Goste je u vodstvo doveo sredinom prvog dijela Milek, a izjednačio je Župić. Mladi slavenaši na kraju su pobijedili, a pogodak je pred kraj utakmice ponovno zabio Župić, inače igrač iz SAD-a na probi. Doznajemo da je zadovoljio struku i ostat će u Koprivnici.

Treneri Vedran Medenjak i Velimir Špikić nisu mogli računati na neke igrače, a svi koji su im bili na raspolaganju dobili su svoju minutažu.

Ipak je to samo pripremna utakmica i to u uvodnom dijelu zimskih priprema.