[FOTO] ŽUPANIJSKI KUP Cvetkovčani razbili Đurđevčane, Sigećani poveli, ali Koprivnica prošla, kiša golova i na drugim utakmicama

Četvrtfinale Županijskog kupa igra se u drugom dijelu sezone.

Foto: Zvonimir Markač

Odigrana je većina utakmica 1/8 finala Županijskog kupa Nogometnog saveza koprivničko-križevačkog.

Najatraktivniji susret igrao se u Cvetkovcu gdje je Tehničar, vodeća momčad Četvrte HNL Koprivnica – Bjelovar – Virovitica, dočekao rivala Graničara.

No, momčad Romana Sovića na kraju je puno lakše od očekivanog izborila četvrtfinale.

Već nakon prvog poluvremena je bilo 4:0, a do kraja susreta publika je mogla vidjeti još jedan pogodak u mreži Đurđevčana. Potpuna nadmoć Cvetkovčana.

Koprivnica je prošla Sigećane. Igrači Vedrana Medenjaka pobijedili su Mladost rezultatom 5:1. Gosti su bili poveli, a poluvrijeme je završilo 1:1. Do kraja utakmice stvari su došle na svoje.

Tomislav-Radnik je u Svetom Ivanu Žabnu svladao Graničar iz Legrada s 3:1, a Mladost je u Kloštru Podravskom pobijedila s 4:1 Slogu iz Koprivničkog Ivanca.

Borac iz Imbriovca, pak, u Podravskim je Sesvetama slavio rezultatom 4:1.

Tehnika je pobijedila Starigrad minimalnim rezultatom.

Utakmica između Tomislava i Gornje Rijeke nije se igrala jer gosti nisu bili u mogućnosti doći u Drnje, a Podravac i Radnik-Križevci utakmicu će odigrati 17. listopada u 16 sati u Virju.

Četvrtfinale Županijskog kupa igra se u drugom dijelu sezone.

1/8F 10.10.2018 16:00 Koprivnica Koprivnica – Mladost S 5:1
1/8F Ne igra se
Drnje Tomislav  – Gornja Rijeka 3:0 b.b.
1/8F 17.10.2018 16:00 Virje Podravac – Radnik Križevci
1/8F 10.10.2018 16:00 Sveti Ivan Žabno Tomislav Radnik – Graničar L 3:1
1/8F 10.10.2018 16:00 Cvetkovec Tehničar – Graničar Đ 5:0
1/8F 10.10.2018 16:00 Kloštar Podravski Mladost  – Sloga 4:1
1/8F 10.10.2018 18:00 Koprivnica Tehnika – Starigrad 1:0
1/8F 10.10.2018 16:00 Podravske Sesvete Drava  – Borac 1:4

KOPRIVNICA – MLADOST SIGETEC, Foto: Zvonimir Markač

TEHNIČAR – GRANIČAR ĐURĐEVAC, Foto: Zvonimir Markač

Ne propustite: