GRAČAN GUBI, ALI IMA SVOJE VIZIJE Kristijan Bistrović i protiv Engleza na klupi

Nadamo se da će upisati barem prve minute na Euru.

Kristijan Bistrović u dresu moskovskog CSKA // Foto: Facebook

Hrvatska mlada nogometna reprezentacija večeras se oprašta od Europskog prvenstva u Italiji i San Marinu.

Iako su na ovo veliko natjecanje otišli s velikim ambicijama, govorilo se čak i o osvajanju naslova, mladi Vatreni porazima od Rumunjske (4:1) i Francuske (1:0) izgubili su sve šanse za prolazak skupine.

Večeras od 21 sat, uz izravni televizijski prijenos na HTV 2, izabranici Nenada Gračana, koji je primio dosta kritika na račun svog vođenja reprezentacija na Euru, igraju posljednju utakmicu u skupini protiv Engleske.

I Otočani su upisali dva poraza. Od Francuske su izgubili s 2:1, a od Rumunjske 4:2.

Utakmica između Hrvatske i Engleske stoga je zapravo za prestiž.

Izbornik Gračan u najavi utakmice najavio je da će priliku u ovom susretu dati i igračima koji nisu dosad igrali na prvenstvu ili su pak imali manju minutažu.

Nekima je zaista dao šansu, ali ne i Kristijanu Bistroviću iz Imbriovca, bivšem veznjaku Slavena Belupa, a sadašnjem igraču moskovskog CSKa s kojim je nastupao i u Ligi prvaka.

Kiki će ponovno priliku čekati s klupe. Nadamo se da će upisati barem prve minute na Euru.

Od prve minute, gledajući od strane navijača iz Podravine, barem će igrati Nikola Katić, također bivši Farmaceut, a sada član škotskog Glasgow Rangersa.