GUŽVA NA VRHU Razvitak u Čičkovini bolji od Podravca Kitro za drugo mjesto, uspješan Dinamo, Radnički i Zadrugar

Mario Gizdavec goste je doveo u vodstvo već u 10. minuti, ali je momčad iz Čičkovine uspjela preokrenuti rezultat za veliko slavlje svojih igrača i navijača.

Detalj s utakmice Razvitka i Podravca Kitro u Čičkovini // Foto: Facebook NK Podravac Kitro

Razvitak je 2:1 pobjedom u derbiju devetog kola Druge ŽNL varaždinske s prvog mjesta skinuo Podravac Kitro iz Sesveta Ludbreških.

Mario Gizdavec goste je doveo u vodstvo već u 10. minuti, ali je momčad iz Čičkovine uspjela preokrenuti rezultat za veliko slavlje svojih igrača i navijača. U 63. minuti Željko Jug je izjednačio rezultat, a Patrik Blažin zabio je za pobjedu domaćina u 76. minuti.

Dinamo iz Babinca probio se na drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici zahvaljujući 5:1 pobjedom protiv Novakovca, a Radnički je u Hrženici s 3:1 slavio protiv Orača.

Dinamo je u Vrbanovcu s 2:1 bio bolji od šemovečke Mladosti, Zadrugar je u Hrastvovskom s 1:0 bio bolji od Trnja, Nova Ves i Rudar iz Jurketinca odigrali su 1:1, dok je Mladost u Sigecu Ludbreškom s 3:1 slavio protiv Lepoglave.

9 20.10.2019 15:00 Čičkovina Razvitak – Podravac Kitro 2:1
9 20.10.2019 15:00 Babinec Dinamo (B) – Novakovec 5:1
9 20.10.2019 15:00 Hrženica Radnički – Orač 3:1
9 20.10.2019 15:00 Vrbanovec Dinamo 01 – Mladost (Š) 2:1
9 20.10.2019 15:00 Hrastovsko Zadrugar – Trnje 1:0
9 20.10.2019 15:00 Nova Ves Nova Ves – Rudar 47 1:1
9 19.10.2019 15:00 Sigetec L. Mladost (S) – Lepoglava 3:1
1. Razvitak 9 8 0 1 25 9 +16 24
2. Dinamo (B) 9 7 1 1 38 10 +28 22
3. Podravac Kitro 9 7 1 1 17 7 +10 22
4. Radnički 9 7 0 2 33 11 +22 21
5. Zadrugar 9 6 1 2 20 17 +3 19
6. Orač 9 5 0 4 23 14 +9 15
7. Mladost (S) 9 4 1 4 16 16 0 13
8. Dinamo 01 9 3 1 5 20 24 -4 10
9. Nova Ves 9 2 3 4 8 9 -1 9
10. Mladost (Š) 9 3 0 6 15 18 -3 9
11. Lepoglava 9 2 1 6 8 15 -7 7
12. Novakovec 9 2 1 6 12 25 -13 7
13. Trnje 9 1 1 7 10 30 -20 4
14. Rudar 47 9 0 1 8 6 46 -40 1
10 27.10.2019 14:00 Sesvete L. Podravac Kitro – Lepoglava -:-
10 27.10.2019 14:00 Jurketinec Rudar 47 – Mladost (S) -:-
10 27.10.2019 14:00 Trnovec Trnje – Nova Ves -:-
10 27.10.2019 14:00 Šemovec Mladost (Š) – Zadrugar -:-
10 27.10.2019 14:00 Petrijanec Orač – Dinamo 01 -:-
10 27.10.2019 14:00 Novakovec Novakovec – Radnički -:-
10 26.10.2019 15:00 Čičkovina Razvitak – Dinamo (B) -:-

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

13
Sajko Nikola (1 KU) (Mladost (Š))
10
Kranjec Mario (3 KU) (Radnički)
9
Jug Željko (Razvitak)
7
Hižak Vedran (1 KU) (Radnički)
Martan Sandi (Dinamo (B))
Vidrač Marko (Dinamo (B))
Vuković Denis (Radnički)
Zelenc Matija (1 KU) (Podravac Kitro)
6
Kokot Mario (Dinamo (B))
Levatić Luka (Dinamo 01)
Štimac Karlo (2 KU) (Zadrugar)
5
Flegar Luka (Orač)
Fumić Dario (5 KU) (Mladost (S))
Ivančov Aleksandar (Dinamo (B))
Vukina Dražen (Zadrugar)
Županić Kristijan (1 KU) (Dinamo (B))
4
Bačani Mateo (Razvitak)
Gregurić Davor (Novakovec)
Hajec Marko (3 KU) (Dinamo 01)
Matijašec Davor (Mladost (S))
Očurščak Stiven (Lepoglava)
Šincek Denis (Orač)
3
Cvetko Borna (Dinamo (B))
Huzjak Krešimir (Dinamo 01)
Klaneček Matija (Orač)
Klekar Goran (Razvitak)
Levak Ivan (Trnje)
Sokač Ervin (Nova Ves)
Zlatar Tihomir (Podravac Kitro)…

 

Ne propustite: