IDEMO DOMA Hrvatska neodlučeno s Engleskom, Gračan Bistroviću nije dao ni minute na Euru

Hrvatska se oprostila od U-21 Eura...

Hrvatska mlada nogometna reprezentacija oprostila se od Europskog prvenstva u Italiji i San Marinu.

Iako su na ovo veliko natjecanje otišli s velikim ambicijama, govorilo se čak i o osvajanju naslova, mladi Vatreni porazima od Rumunjske (4:1) i Francuske (1:0) izgubili su sve šanse za prolazak skupine i prije završne utakmice.

Večeras su s Engleskom, koja također ide kući zbog dva poraza, odigrali rezultatom 3:3.

Za Hrvatsku su strijelci bili lijepim golovima Brekalo u dva navrata i Vlašić.

Izbornik Nenad Gračan, koji je primio dosta kritika na račun svog vođenja reprezentacija na Euru, s razlogom, ni u ovoj utakmici nije dao ni minute Kristijanu Bistroviću, bivšem veznjaku Slavena Belupa, a sadašnjem igraču moskovskog CSKA s kojim je nastupao i u Ligi prvaka.

Očito to nije bilo dovoljno za vizionara, a još vjerojatnije za njegove mentore.