JUNIORI SLAVEN BELUPA Mladi Farmaceuti poraženi, zaprešićki Inter poništio pogotke Reslera i Mladena

Trener Sertić je od prve minute na teren poslao Šugića, Mladena, Hlevnjaka, Srbljinovića, Jagarinca, Dolčeka, Mlinarića, Reslera, Fusića, Čupića i Kudumiju, dok su od 55. minute priliku dobili Sinjaković i Janeš.

Juniori Slaven Belupa jučer, u četvrtak, na umjetnoj travi koprivničkog Gradskog stadiona, odigrali su susret 12. kola Prve HNL.

Momčad trenera Ivice Sertića upisala je poraz 4:2 od zaprešićkog Intera, iako je već nakon 15. minuta igre imala dva pogotka prednosti.

Strijelci su bili Mihael Mladen i Matej Resler, no gosti su preko Dominika Rešetara do kraja prvoga dijela došli do izjednačenja. Zaprešićani su u nastavku potpuno preokrenuli rezultat, a mrežu domaćeg vratara zatresli su Ante Špoljarić i Gojko Gadže.

Mladi Farmaceuti nalaze se na trećem mjestu s 26 bodova. Vodeći Hajduk ima sedam bodova više, a drugi zagrebački Dinamo bod, ali i utakmicu više.