KOMPLETIRANO 22. KOLO Zahuktala se borba za drugo mjesto, ali i za ostanak u Prvoj HNL

Vodeći dvojac Dinamo i Hajduk poraženi su na gostovanjima u Osijeku i Koprivnici...

Ivan Krstanović je kao vino, što stariji, to bolji // Foto: NK Slaven Belupo

Nedjeljnim utakmicama između Osijeka i Dinama (1:0) te Gorice i Rijeke (0:0) kompletirano je 22. kolo Prve HNL.

Podsjetimo, u subotu je Varaždin s 2:1 pobijedio kod Intera u Zaprešiću, a Slaven Belupo je s istim rezultatom na domaćem terenu slavio protiv Hajduka.

Još u petak Lokomotiva je s 2:0 bila bolja od Istre iz Pule.

Zahuktala se sada potpuno i utrka za drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, a ništa manje zanimljivo nije ni u borbi za opstanak.

22 15.02.2020 15:00 Zaprešić Inter-Zaprešić – Varaždin 1:2
22 14.02.2020 18:00 Zagreb Lokomotiva – Istra 1961 š.d.d. 2:0
22 15.02.2020 17:30 Koprivnica Slaven Belupo – HNK Hajduk š.d.d. 2:1
22 16.02.2020 17:30 Velika Gorica HNK Gorica – HNK Rijeka s.d.d. 0:0
22 16.02.2020 15:00 Osijek Osijek s.d.d. – GNK Dinamo 1:0
1. GNK Dinamo 22 17 2 3 40 9 +31 53
2. HNK Hajduk š.d.d. 22 12 5 5 35 19 +16 41
3. Osijek s.d.d. 22 10 8 4 36 23 +13 38
4. HNK Rijeka s.d.d. 22 11 5 6 35 26 +9 38
5. Lokomotiva 22 10 4 8 31 27 +4 34
6. HNK Gorica 22 8 7 7 26 29 -3 31
7. Slaven Belupo 22 6 3 13 20 39 -19 21
8. Inter-Zaprešić 22 3 8 11 25 40 -15 17
9. Istra 1961 š.d.d. 22 3 6 13 17 34 -17 15
10. Varaždin 22 3 6 13 16 35 -19 15
23 23.02.2020 15:00 Zagreb GNK Dinamo – Inter-Zaprešić -:-
23 22.02.2020 17:30 Rijeka HNK Rijeka s.d.d. – Osijek s.d.d. -:-
23 22.02.2020 15:00 Split HNK Hajduk š.d.d. – HNK Gorica -:-
23 23.02.2020 17:30 Pula Istra 1961 š.d.d. – Slaven Belupo -:-
23 21.02.2020 18:00 Varaždin Varaždin – Lokomotiva -:-

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

16
Marić Mirko (6 KU) (Osijek s.d.d.)
11
Oršić Mislav (GNK Dinamo)
9
Caktaš Mijo (4 KU) (HNK Hajduk š.d.d.)
Krstanović Ivan (4 KU) (Slaven Belupo)
Serderov Serder (1 KU) (Inter-Zaprešić)
Čolak Antonio Mirko (HNK Rijeka s.d.d.)
8
Eduok Samuel Emem (2 KU) (HNK Hajduk š.d.d.)
Kastrati Lirim (Lokomotiva)
Lovrić Kristijan (HNK Gorica)
Tolić Marko (2 KU) (Lokomotiva)
7
De Macedo Da Silva Jairo (HNK Hajduk š.d.d.)
Ćuže Mario (1 KU) (GNK Dinamo)
6
Kadzior Damian (GNK Dinamo)
5
Mance Antonio (Osijek s.d.d.)
Ndiaye Pape Cherif (HNK Gorica)
Petković Bruno (2 KU) (GNK Dinamo)
Uzuni Myrto (Lokomotiva)
4
Andrijašević Franko (HNK Rijeka s.d.d.)
Benko Leon (1 KU) (Varaždin)
Glavica Dejan (1 KU) (Varaždin)
Gorgon Alexander (HNK Rijeka s.d.d.)
Murić Robert (HNK Rijeka s.d.d.)
Tsonev Borislav Aleksandrov (Inter-Zaprešić)
Zwolinski Lukasz Piotr (HNK Gorica)

 

Ne propustite: