KONAČNO POBJEDA Međimurje uvjerljivo protiv Cibalije

Međimurje se ovom pobjedom popelo na 10. mjesto na ljestvici drugoligaša.

Detalj s jedne od utakmica Međimurja // Foto: Međmurske novine

Odigrano je većina utakmica 5. kola 2. HNL u kojem je Međimurje konačno upisalo prvu pobjedu.

U goste je u Čakovec stigla vinkovačka Cibalija koja je teško poražena u prošlom kolu od Dugopolja kod kuće 0:3, kao i Međimurje u Solinu. Uz neigranje nekoliko gostujućih igrača, u redovima domaćih nadali su se da je to dobra prilika za prvu pobjedu ove sezone i skok s predzadnjeg mjesta na tablici.

I tako je uistinu bilo, ali tek u drugom poluvremenu, nakon što je u prvom bilo 0:0 uz slabu igru.

U nastavku je Međimurje odmah povelo i do kraja s dva gola Brckovića i Novoselca iz penala stiglo do prve ovosezonske pobjede 3:0, pišu Međimurske novine.

Podsjetimo, Međimurje je u prva četiri kola upisalo dva remija i dva poraza. Bez pobjednika su odigrali u prvom kolu protiv Orijenta (1:1) kod kuće i u drugom kod Hrvatskog dragovoljca (2:2), a poraženi su doma od Sesveta (1:2) i u Solinu (3:0).

5 18.09.2019 18:00 Čakovec Međimurje – HNK Cibalia š.d.d. 3:0
5 30.10.2019 15:00 Zagreb GNK Dinamo II – Solin -:-
5 18.09.2019 16:30 Bijelo Brdo BSK – Sesvete 1:2
5 18.09.2019 18:00 Šibenik Šibenik s.d.d. – Hrvatski Dragovoljac 2:0
5 18.09.2019 16:30 Zagreb Kustošija – HNK Orijent 1919 1:2
5 18.09.2019 16:30 Zmijavci Croatia – Osijek II s.d.d. 0:1
5 18.09.2019 16:00 Zagreb Dubrava Tim Kabel – Rudeš 2:2
5 18.09.2019 16:30 Dugopolje Dugopolje – HNK Hajduk II 2:2